Řidička se v Liberci srazila s houkající sanitkou, policie hledá svědky

  10:52
Policisté hledají svědky dopravní nehody, při které se v Liberci srazila houkající převozová sanitka s osobním vozem. Dva lidé se při nehodě zranili. Policie nyní prosí o pomoc případné svědky.

Řidička se srazila s houkající sanitkou. | foto: Policie ČR

Nehoda se stala v úterý dvacet minut po šestnácté hodině na křižovatce ulic Londýnská, Ostašovská a Zahradní.

„Řidič se sanitním vozidlem VW Transporter jel po ulici Londýnská ve směru od ulice Sokolská do ulice Letná se zapnutým zvláštním výstražným světlem modré barvy doplněným o zvláštní zvukové výstražné znamení,“ popisuje situaci policejní mluvčí Dagmar Sochorová.

Na semaforu mu v ten moment svítilo červené světlo. „V tu chvíli došlo ke střetu přední části vozidla VW Transporter s levým bokem vozu Škoda Fabia, který řídila řidička po ulici Zahradní směrem k ulici Ostašovská a do křižovatky vjela na světelný signál se zeleným světlem,“ pokračuje policejní mluvčí.

8. března 2017

Při dopravní nehodě se zranily řidička a spolujezdkyně z vozidla Škoda Fabia. Sanitka v tu chvíli nevezla pacienta.

Dopravní policisté nyní žádají veřejnost o pomoc. „Pokud má někdo jakékoliv informace k samotnému průběhu uvedené dopravní nehody, nechť je sdělí policistům na lince 158 nebo telefonním čísle 974 466 273. Přijmeme veškeré informace i k samotnému průběhu této dopravní nehody,“ dodává mluvčí.

Nehoda se stala na křižovatce ulic Londýnská, Ostašovská a Zahradní.

Nehoda se stala na křižovatce ulic Londýnská, Ostašovská a Zahradní.

Mapy poskytuje © SHOCart a přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost SHOCart je tradiční vydavatel turistických a cykloturistických map a atlasů. Více na www.shocart.cz

Autor: