Řidiči se během jízdy odpojil obytný přívěs, poškodil tři zaparkovaná auta

  16:56
Řidiči terénního vozidla na Jablonecku se za jízdy odpojil obytný přívěs, který následně narazil do dvou aut zaparkovaných u rodinného domu. Jedno z nich se poté ještě odrazilo a nabouralo třetí vůz. Při nehodě se nikdo nezranil, škoda je přes čtvrt milionu korun.

Obytný přívěs se během jízdy odpojil a poškodil tři zaparkovaná auta. | foto: Policie ČR

Obytný přívěs se odpojil v sobotu 6. května dopoledne v Maršovicích na Jablonecku.

„Řidič s vozidlem Ford Ranger s obytným přívěsem Eriba jel po silnici druhé třídy ve směru od Pěnčína do Jablonce nad Nisou, kde se mu na rovném úseku obytný přívěs odpojil od vozidla,“ popisuje událost policejní mluvčí Dagmar Sochorová.

Přívěs následně vyjel vlevo mimo vozovku, kde narazil do zaparkovaného vozidla BMW 320i a do druhého vozu VW Sharan, který se ještě odrazil do třetího zaparkovaného vozidla Škoda Fabia.

„Alkohol u řidiče Fordu Ranger policisté vyloučili provedenou dechovou zkouškou, která měla negativní výsledek,“ přibližuje mluvčí.

Během nehody se nikdo nezranil. Celková výše způsobené škody činí částku 275 tisíc korun. Policisté udělili řidiči blokovou pokutu.

Přívěs se odpojil v Maršovicích na Jablonecku.

Přívěs se odpojil v Maršovicích na Jablonecku.

Mapy poskytuje freytag & berndt. © freytag & berndt, SHOCart, přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost také vytváří knižní sérii Toulavá kamera s tipy na výlety po celém Česku, která je ideálním dárkem pro obdivovatele krás naší vlasti.

Autor: