Nová jídelní zóna se plní restauracemi, při otevření uvaří vítěz MasterChefa

  17:00
Královské burgery, smažená kuřata nebo poklady asijské kuchyně. Zákazníky obchodního centra Nisa v Liberci zve ke stolu nová jídelní zóna, která se postupně plní bistry a restauracemi. V sobotu od deseti hodin ji slavnostně otevře řada známých tváří.

Liberecké obchodní centrum Nisa má novou jídelní zónu. V sobotu ji čeká slavnostní otevření. | foto: OC Nisa

„Prostor je vybaven pohodlnými pohovkami a židlemi, je možné využít bezplatného wi-fi připojení, dobít si mobilní telefon na dobíjecích stanicích nebo se pobavit s dětmi v dětském koutku. Součástí nového food courtu jsou také zcela nové toalety a koutek pro maminky s malými dětmi,“ říká marketingová manažerka centra Kateřina Boháčová.

Nisa je největším obchodním centrem v kraji. Zákazníci v ní najdou přes 130 obchodů, restaurací a služeb. V nové zóně, která se přesunula do blízkosti multikina, jsou podniky KFC, HAC, KebabLIBPizza, Burger King či Woke Poke. Unikátní gastronomický zážitek pak na hladové zákazníky čeká v restauraci Soya.

Zájem o křupavé kuře v Liberci roste, KFC tu otevřelo už čtvrtou restauraci

„V průběhu listopadu u nás dojde k otevření druhé liberecké pobočky Bageterie Boulevard a OXO Bubble Tea. V prosinci se můžou zákazníci těšit na otevření oblíbené restaurace MOC známé svou kvalitou, čerstvostí a chutí jídel. V delším časovém horizontu je pak plánováno otevření kavárny ve 2. patře, na místě, které zákazníci pojmenovali jako kavárna Loď,“ doplňuje výčet občerstvení Boháčová.

Jídelní zónu otevřou celebrity

Novou jídelní zónu čeká už tuto sobotu slavnostní otevření. „Představí se zde známé osobnosti jako vítěz soutěže MasterChef Česko Roman Staša, Gábina Partyšová, zpěvák Pavel Callta, Komikaze a Starej fotr. Zákazníci se mohou těšit na barmanskou či coffee art show, molekulární mixologii, popcorn či cukrovou vatu,“ přibližuje marketingová ředitelka. Ale tím novinky v obchodním centru nekončí.

Největší nákupní centrum v kraji přestaví za miliardu, kutilové přijdou o OBI

„Nový kabát dostanou společné vnitřní prostory, otevřeny již byly nové toalety v přízemí a v nové jídelní zóně, brzy dojde k otevření dalších. Také proběhne generální oprava střechy, instalována bude nová vzduchotechnika a nové budou i eskalátory či navigační systém. V budoucnu se mohou zákazníci těšit na nové obchody, které vzniknou na místě původní jídelní zóny. Naším přáním je do centra přivést silné a žádané značky,“ dodává ředitel centra René Švejda.

4. listopadu 2020

Autor: