iDNES.cz

Soukalová zrušila účast v charitativní show, nahradí ji šéfkuchař Pohlreich

  10:32
Ještě před týdnem se z plakátů zvoucích na charitativní M. K. Show smála někdejší biatlonová hvězda Gabriela Soukalová. Svou účast ale nečekaně zrušila. Jen velkou shodou náhod nakonec ve středu ve Vratislavicích pobaví diváky šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Sestavu hostů doplní výživový poradce Petr Havlíček a podnikatel Jan Drábek.

Zdeněk Pohlreich se v Liberci představil například na festivalu v roce 2022. | foto: Ota Bartovský, MAFRA

Gabriela Soukalová měla být hlavní hvězdou akce díky úspěchům, kterých dosáhla ve své bohaté biatlonové kariéře. „Napadla mě, protože nás dlouho nenavštívil žádný sportovec,“ přibližuje moderátor talk show Martin Kraus.

Soukalová se fanouškům omluvila na sociálních sítích. „Bohužel člověk míní, život mění, a tak nemohu dorazit,“ uvedla na Instagramu. A Kraus musel řešit, koho narychlo usadit do křesla pro hosty.

Nakonec ho zachránil Zdeněk Pohlreich, se kterým už delší dobu jednal a počítal s ním do další show. „Před zhruba čtrnácti dny mi z jeho kanceláře poslali radostnou zprávu, že Zdeněk Pohlreich rád přijede. Vyletěl jsem radostí ze židle, ale vzápětí jsem si uvědomil, že jsem mu poslal termín 27. března a já ho chtěl domluvit na další show, která bude 29. května,“ vysvětluje Kraus.

„Hned jsem volal, že se omlouvám, ale že jsem poslal špatný termín. O týden později Gábina zrušila účast, tak jsem znovu volal, že se zase omlouvám, ale zda by ještě stále měl čas a chuť přijet 27. března. Nakonec jsem měl štěstí a moc si toho vážím.“

Nervozita i respekt

Zkušený moderátor přiznává, že je z ostrého šéfkuchaře lehce nervózní. Strach ale prý nemá. „Sice jsem o dost mladší a mám k němu velký respekt, ale oba dva jsme v čínském znamení kohouti,“ směje se.

Pohlreicha doplní výživový poradce Petr Havlíček. „Může tam vzniknout nějaký střet názorů,“ domnívá se moderátor. V neposlední řadě se divákům představí majitel firmy Metal Parts a generální partner show Jan Drábek.

Již 62. díl M. K. Show začíná dnes v půl osmé večer. Výtěžek ze vstupného a dražby poputuje na pomoc malému Kristiánkovi s vrozenou metabolickou poruchou. Chlapečkovi chce pomoci i Soukalová, která uspořádá sbírku.

Autor:
zpět na článek