iDNES.cz

Leoš Mareš zazpívá v kulturáku, kde mu rozbili auto. Teď bych to nehlásil, říká

  11:14,  aktualizováno  11:29
Na své první koncertní turné vyrazil moderátor a zpěvák Leoš Mareš. Po zastávkách v Kladně a Hradci Králové se ve středu chystá do Liberce, kde vystoupí v Domě kultury. Právě zde mu v roce 2002 vandal rozbil světlomety na jeho Audi TT.

Leoš Mareš 16. května 2019 v pražské O2 areně | foto:  Dan Materna, MAFRA

Po úspěšném vystoupení, na které tehdy dorazily stovky převážně náctiletých fanynek, našel Leoš Mareš svůj sportovní vůz Audi TT ve zbědovaném stavu.

„Rozbili mi tam světla, pak jsem byl na policii. Dneska bych s tím neotravoval,“ vzpomíná s úsměvem Mareš, kterému nyní říká pane například luxusní Rolls-Royce Cullinan.

Leoš Mareš (v černém) u svého tehdejšího vozu Audi TT

Už před více než dvaceti lety měl Mareš v Liberci úspěch. „Leoš Mareš udělat show umí. Střídá kožichy, je neustále v kontaktu s publikem. Nebojí se udělat si sám ze sebe legraci, i když na někoho může být výraz ‚kulturista z Mauthausenu‘ trochu silná káva,“ stálo v tehdejším regionálním tisku.

Celostátní noviny pak glosovaly Marešovo poškozené vozidlo. „Škodu mu nezacelil ani dvakrát vyprodaný sál s devíti sty diváky,“ stálo v jiném článku.

Okázalá show plná hitů

Populární moderátor a producent nyní slibuje v Liberci předvést originální a okázalou show. Diváci se můžou těšit na všechny jeho hity. Zazní ale také skladby, které znají pouze nejvěrnější fanoušci.

Jako zpěvák debutoval Leoš Mareš v roce 2001 albem Tři slova. Začátky jeho hudební kariéry jsou spjaty především s kožichy, které nosíval coby svoji obchodní značku.

Následovala deska Minuty se vlečou (2002) a Nejlepší nápad z roku 2005. V roce 2018 nazpíval duet s Karlem Gottem Být stále mlád – šlo o coververzi hitu Forever Young německé synthpopové kapely Alphaville.

V současnosti působí také jako promotér koncertů v O2 areně, kde ve spolupráci s ním vystupovali například Štefan Margita, Dara Rolins nebo Kapitán Demo. Chystají se rovněž koncerty Moniky Bagárové nebo Heleny Vondráčkové, o něž se stará rovněž Leoš Mareš. On sám v O2 areně vystupoval 13. a 4. května 2022.

Liberecký koncert začíná ve středu v půl osmé večer, poslední volné vstupenky jsou stále v prodeji.

Manželka mi řekla, ať se už nikdy nesvlékám, prozradil Mareš

15. listopadu 2023

Autor:
zpět na článek