Žena chtěla natočit nestydu se staženými kalhotami. Lekl se a utekl

  12:32
Až na tři roky ve vězení může skončit nestyda, který se obnažoval na cyklostezce v Sokolově před neznámou ženou. Ta ale muže se staženými kalhotami překvapila, když ho chtěla natočit mobilem. Lekl se a utekl.
Ilustrační snímek

ilustrační snímek | foto: Jan Vaca, iDNES.cz

Čtyřiatřicetiletá žena šla v pátek dopoledne po cyklostezce směrem na koupaliště. Prošla kolem dvacetiletého mladíka, který už tam nějakou dobu čekal.

„Ten se za ženou vydal a šel za ní ještě několik set metrů. Když žena přecházela silnici, tak mladík zastavil, stáhl si kalhoty a začal si obnažovat své přirození,“ popsal událost krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Ve chvíli, kdy se nemrava začal před ženou ukájet, vyndala svůj mobilní telefon a chystala se ho natočit. „Když si toho mladík všiml, na nic nečekal, natáhl si kalhoty a z místa utekl,“ řekl Kopřiva.

Žena hned zavolala na linku 158, policejní hlídce muže podrobně popsala, a tak ho policisté nedaleko dopadli. U výslechu pak vypověděl, že nic neprováděl, ale chtěl si jen odskočit.

Policisté mu ale neuvěřili, neboť se to nestalo poprvé. „Výtržnictví se dopustil v posledních třech letech opakovaně. Nyní mu proto v případě prokázání viny hrozí až tříleté vězení,“ doplnil k případu mluvčí.

Autor: