V Sokolově někdo napadl ráno muže, vážně ho pobodal

  12:14
Na Nový rok brzy ráno v Sokolově někdo pobodal 33letého muže. Muž je vážně raněný a byl vrtulníkem převezen do Fakultní nemocnice v Plzni. Policie v případu zadržela několik podezřelých.
Muž bodl svého známého do krku kapesním nožem švýcarského typu (ilustrační...

(ilustrační snímek) | foto: Jan Pešek, MF DNES

„Jednalo se o napadení. Muž byl s těžkým poraněním převezen do sokolovské nemocnice, odkud jej následně zdravotníci transportovali do Fakultní nemocnice Plzeň,“ řekl pro iDNES.cz mluvčí karlovarské záchranky Radek Hes. 

Policejní mluvčí Soňa Podlahová doplnila, že byl muž pobodán. Případem se policie zabývá a podle Podlahové zadržela několik podezřelých. 

„Policie v Karlovarském kraji přijala během noci na lince tísňového volání 222 oznámení. Většina telefonátů se týkala rušení nočního klidu a veřejného pořádku,“ uvedla Podlahová na policejním webu. 

Podle mluvčího hasičů Martina Kasala likvidovali během silvestrovské noci v Karlovarském kraji na 18 požárů. Většinou hořel pouze odpad po zábavní pyrotechnice. 

Kvůli petardám zasahovali hasiči například v Chebu, Habartově, Ostrově, Toužimi nebo Karlových Varech. V Lokti museli likvidovat například požár stromu, u Bečova nad Teplou vzplál od petardy balík slámy.

Autoři: ,