iDNES.cz

Muž plácl po zadku mladou cizinku. Seznamoval jsem se, divil se pokutě

  14:04
Generační a kulturní střet řešili strážníci v jednom z brněnských hotelů. Šestatřicetiletý muž tam plácl po zadku sedmnáctiletou cizinku. Zatímco muži na tom nepřišlo nic zvláštního, vyděšená dívka s pláčem utekla a hledala pomoc před sexuálním napadením.
ilustrační snímek

ilustrační snímek | foto:  Radek Cihla, MAFRA

Uslzená dívka ze středomořské země vyhledala hotelovou ostrahu s tím, že ji muž ve výtahu osahával. Muž to přivolaným strážníkům razantně odmítl.

„S dívkou se chtěl podle svých slov jen seznámit. Před zavřením dveří k ní údajně rychle přistoupil do výtahu, podal jí ruku a když vystupovala, plácl ji přes hýždě. Považoval to přitom za pouhou legraci,“ vylíčil mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Mladá cizinka s takovým popisem dění ve výtahu souhlasila. „Na nic takového ale nebyla zvyklá, mužovo chování ji proto vyděsilo a měla strach, co bude následovat,“ sdělil Ghanem.

Strážníci poté muže z Brněnska upozornili, že se takto nesmí dotýkat ostatních bez jejich svolení, a dali mu pokutu. Muž své provinění uznal a dívce se omluvil se slibem, že nic podobného už neudělá.

Autor:
zpět na článek