Řidička blokovala křižovatku, ochotný pomocník jí s autem naboural a zmizel

  14:02
Na jízdu brněnskými Žabovřesky nebude v dobrém vzpomínat mladá řidička fiatu. V neděli před půlnocí zablokovala křižovatku a ve stresu nedokázala odjet, aby uvolnila cestu čekajícímu autobusu. Tím však její trápení zdaleka neskončilo.

„V této situaci se na místě nacházel náhodný kolemjdoucí a ženě v nesnázích nabídl svoji pomoc,“ přiblížil následné dění policejní mluvčí David Chaloupka.

Jak se ale ukázalo, ani ochotný muž nebyl nijak dobrým šoférem. „Při vyjíždění neodhadl vzdálenost a narazil do stojícího autobusu,“ popsal mluvčí.

Když muž zjistil, co udělal, okamžitě kvapně odešel a ženu nechal na místě v ještě horší situaci. Na obou vozidlech vznikla škoda převyšující třicet tisíc korun, po muži, který řidičce prokázal medvědí službu, policie pátrá.

„Jak je patrné z kamery autobusu, celou situaci mohli vidět dva svědci sedící na zahrádce pivnice. S nimi bychom nyní potřebovali hovořit. Žádáme je proto, aby se nám ozvali na lince 158,“ dodal Chaloupka s tím, že střet vozů kamera kvůli svému umístění nezaznamenala.

Autor: