Černý pasažér v roušce odstrčil revizorku a utekl i s jejím mobilem

  11:10
Dost neurvale se zachoval černý pasažér, kterého přistihla revizorka v Brně. Protože s ní nechtěl spolupracovat, chystala se na zastávce zavolat policii. Mladík ji ale odstrčil, sebral jí služební mobil a utekl. Policisté nyní zveřejnili záběry napadení a snaží se agresora vypátrat.

Incident se odehrál už na začátku června, policisté o něm ale informovali až nyní.

Dopadený černý pasažér tehdy na tramvajové zastávce Nemocnice Milosrdných bratří vystoupil s revizorkou z vozu, další spolupráci však odmítl.

„Jakmile chtěla žena přivolat policii, darebák do ní prudce strčil a při tom jí z kapsy šikovně vytáhl služební telefon a čtečku na elektronické jízdenky. S kořistí za necelých osm tisíc korun pak bleskově utekl,“ popsal policejní mluvčí Petr Vala.

VIDEO: Místo kopů raději páka. Revizoři se učili, jak krotit pasažéry

Neznámý mladík byl hubený, vysoký asi 175 centimetrů. Na sobě měl zelenou košili a tmavé kalhoty, na pravé ruce měl dlahu. Vzhledem k tomu, že k incidentu došlo na začátku června, měl obličej zakrytý rouškou.

Ukradený mobil krátce po činu zahodil u popelnic, kde se přístroj podařilo brzy najít. Muži nyní hrozí až dvouleté vězení.

Autor: