Jezdci na trati při Velké ceně České republiky na Masarykově okruhu Ozdobou motocyklových závodů jsou také hostesky. Legendární Valentino Rossi skončil na Velké ceně České republiky ve třídě... Traťoví komisaři pomáhají jezdci, který nedobrovolně opustil dráhu Masarykova... Cíl Velké ceny České republiky na brněnském Masarykově okruhu Jezdci na trati při Velké ceně České republiky na Masarykově okruhu Jezdci na trati při Velké ceně České republiky na Masarykově okruhu Jakub Kornfeil se po nepovedeném startu nakonec vyškrábal v Brně na 9. pozici. Jedna z hostesek na brněnské Velké ceně Jezdci na trati při Velké ceně České republiky na Masarykově okruhu Český závodník Filip Salač v domácím závodě skončil už v první zatáčce. Španěl Aron Canet si užívá s trofejí po vítězství ve třídě Moto3. Hosteska pózuje na startu brněnské Velké ceny. Enea Bastianini při Velké ceně České republiky. Závodníci na trati při Velké ceně České republiky Alex Márquez na startu závodu Moto2, který nakonec v Brně vyhrál. Lorenzo Baldassarri při Velké ceně České republiky Závod MotoGP v Brně vyhrál Španěl Marc Márquez. Legendární Valentino Rossi skončil na Velké ceně České republiky ve třídě... Na motocyklovou Velkou cenu letos dorazilo celkem 186 793 diváků. Ozdobou motocyklových závodů jsou také hostesky. Členové týmu Jakuba Kornfeila sledují kvalifikaci Velké ceny v Brně. Fanoušek Valentina Rossiho na motocyklové Velké ceně České republiky v Brně