VIDEO: Útočník s kuklou a nožem napadl barmana, z trezoru vzal desetitisíce

  17:40
Úderem lokte a hrozbou nožem přiměl maskovaný útočník barmana v Brně k otevření trezoru. Z něj si pak odnesl desetitisíce korun. Záznam incidentu z půlky září nyní zveřejnili policisté.

Barman pustil neznámého muže do jinak prázdného lokálu v Černovické ulici v Komárově krátce po jedné hodině v noci pomocí dálkového ovládání.

Vetřelec s kuklou a kapucí okamžitě vběhl za bar, obsluhu udeřil loktem do obličeje a začal se ohánět nožem s víc než deseticentimetrovou čepelí.

Fotogalerie

„Mladý muž v obavě o svůj život otevřel trezor a lupič z něj vzal odložené peníze. Několik desítek tisíc korun hodil do odložené igelitové tašky a následně z místa uprchl směrem k autobusové zastávce Černovická,“ popsal policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Policisté ve snaze o odhalení lupiče nyní zveřejnili video z jeho akce. Pachateli je kolem třiceti let, je 170 centimetrů vysoký a má svalnatou postavu.

„Na sobě měl tmavou prošívanou bundu s kapucí, tmavé kalhoty a obličej krytý černou kuklou. Hovořil chraplavým hlasem, česky bez výrazného přízvuku,“ informoval Malášek.

Autor: