V domě na Táborsku zavraždili ženu, podezřelého policie zadržela na zahradě

  12:42,  aktualizováno  14:16
V malé vesnici na Táborsku byla ráno zavražděna žena. Z činu je podezřelý muž, kterého policisté zadrželi na zahradě domu, nyní je v cele. Případ vyšetřují kriminalisté.

V tomto domě se odehrála tragická událost. | foto: Policie ČR

Vražda se stala ráno v rodinném domě. Místo policie neupřesnila, podle prvotních informaci jde o Třebiště se zhruba stovkou obyvatel, které je součástí obce Skalice asi 14 kilometrů od Tábora.

„V brzkých ranních hodinách byli soběslavští policisté vysláni do jedné menší obce, kde pravděpodobně došlo k násilnému činu. Po příjezdu na místo zjistili prvotní informace a poté na zahradě obytného domu zadrželi muže, který je podezřelým,“ uvedl policejní mluvčí Milan Bajcura.

Vzápětí k domu dorazili kriminalisté z Tábora, kteří zjistili, že při tragické události zemřela žena, a místo činu zajistili. Na místo pak přijeli krajští kriminalisté.

„Po převzetí případu provedli veškeré neodkladné a neopakovatelné úkony a ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání vraždy. Podezřelý muž byl umístěn v policejní cele,“ dodal Bajcura.

Autor: