Náraz do stromu obrátil auto na střechu, jeho řidička na místě zemřela

  13:02
Tragická nehoda se stala brzy ráno na Táborsku. Řidička tam zatím z nejištěných příčin vyjela mimo silnici. Její auto narazilo do stromu a obrátilo se na střechu. Žena zemřela ještě před příjezdem záchranářů.

Škodovka skončila po nárazu do stromu mimo silnici a na střeše. | foto: Policie ČR

Řidička havarovala krátce po půl páté ráno u Malšic na silnici spojující Tábor a Týn nad Vltavou.

„Jela ve voze značky Škoda a vyjela mimo silnici, kde narazila do stromu. Po nárazu se auto obrátilo na střechu,“ upřesnila jihočeská policejní mluvčí Lenka Krausová a dodala, že přesnými okolnostmi a příčinami nehody se dále zabývají táborští dopravní policisté.

Na místo vyjely dvě posádky záchranářů a vzlétl také vrtulník. „Žena byla zaklíněná ve voze. Bohužel již bez známek života. Zemřela na následky svých zranění ještě před příjezdem záchranářů,“ uvedla mluvčí jihočeských záchranářů Petra Kafková a dodala, že nikdo další nebyl při nehodě zraněný.

Provoz na silnici byl omezený zhruba do osmé hodiny. Podle policejních statistik a informací ČTK zemřelo letos na jihočeských silnicích deset lidí, sedm z nich v lednu.

Mapy poskytuje © SHOCart a přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost SHOCart je tradiční vydavatel turistických a cykloturistických map a atlasů. Více na www.shocart.cz

Autor: