Narkoman se obnažoval před lidmi, ženu žádal o pomoc při masturbaci

  15:56
Jindřichohradečtí kriminalisté stíhají muže, který se třikrát obnažoval na veřejnosti a při tom masturboval. Jednou dokonce požádal kolemjdoucí ženu, zda by mu s jeho sexuální aktivitou pomohla. Vždy byl pod vlivem drog. Nyní mu hrozí až deset let vězení.
ilustrační snímek

ilustrační snímek | foto: František VlčekMAFRA

První případ se stal v Jindřichově Hradci loni 20. října. Nyní již obviněný muž z Jindřichohradecka se odpoledne po užití drog obnažoval před kolemjdoucími v průchodu protihlukovou stěnou, která přiléhá k silnici č. 34 a z druhé strany k sídlišti Pod Kasárny.

„Měl při tom masturbovat a ženu, která ho míjela, měl požádat, zda by mu s jeho sexuální aktivitou nepomohla,“ upřesnila policejní mluvčí Hana Bílková Millerová.

Na stejné místo se muž vrátil o devět dní později, opět byl zdrogovaný a beze slov se obnažoval před další kolemjdoucí. Měl rozepnuté kalhoty a v ruce si držel přirození.

Třetí případ je z letošního 21. května, stal se ale v Kroměříži na mostě K. Rajnocha. Jihočech tam nejprve vulgárně urážel kolemjdoucí. Následně se svlékl a začal si sahat na přirození.

Tento případ převzali hradečtí kriminalisté ke společnému řízení. Policejní komisařka ve věci rovněž přibrala znalce z oboru psychiatrie, který vypracoval na obviněného posudek.

Tuto středu kriminalisté podezřelého obvinili z trestného činu opilství, který zahrnuje i skutky spáchané pod vlivem drog. Muži hrozí tři roky až deset let vězení.

Autor: