Couvající popelářský vůz srazil seniorku, na místě zemřela

  15:50
Policisté na Valašsku se zabývají tragickou nehodou, při níž zemřela starší žena. Na místní komunikaci ji srazil couvající popelářský vůz. Bližší okolnosti neštěstí zatím nejsou známé.

Popelářský vůz srazil v Hrachovci, okrajové části Valašského Meziříčí, při couvání starší ženu, která na místě zemřela. | foto: HZS Zlínského kraje

Vážná nehoda se stala ve čtvrtek dopoledne krátce po půl desáté v Hrachovci, okrajové části Valašského Meziříčí.

Popelářský vůz na jedné z místních komunikací při couvání srazil pětaosmdesátiletou ženu. Ta vážným zraněním na místě podlehla.

„Příčiny a další okolnosti tragické nehody jsou předmětem dalšího šetření vsetínských dopravních policistů a kriminalistů,“ poznamenal policejní mluvčí Petr Jaroš.

Seniorka je druhou letošní obětí dopravních nehod ve Zlínském kraji. Už v pondělí večer v obci Dolní Bečva na Vsetínsku pětapadesátiletá řidička osobního automobilu při odbočování vlevo pravděpodobně přehlédla vůz jedoucí v protisměru, kterému bezprostředně vjela do jízdní dráhy. Při srážce se vážně zranila šestadvacetiletá spolujezdkyně v odbočujícím voze, která po leteckém transportu zemřela v nemocnici.

Autor: