Holešovská Regata oznámila program, přiveze Desmod, Kollera či Mareše

  7:16
David Koller, Monkey Business, Desmod, Janek Ledecký, Kapitán Demo, Fleret, Pokáč či Leoš Mareš dorazí na dvanáctý ročník rodinného festivalu Holešovská Regata. Uskuteční se 21. a 22. června 2024 v prostředí zámeckých zahrad v Holešově.

V roce 2022 slavila Holešovská Regata 10. výročí. (červen 2022) | foto: Jan Salač MAFRAMAFRA

Pořadatelé oznámili jména kapel před pár dny. „Mám radost z programové novinky, kterou je živá talk show Honzy Dědka na zámeckém nádvoří,“ uvedl ředitel festivalu Michal Žáček.

„Mezi jeho hosty budou i někteří z vystupujících zpěváků. Návštěvníci tak budou mít možnost užít si je na festivalu o něco více, déle a taky blíže,“ dodal.

Vrcholem sobotního večera bude show Leoše Mareše se závěrečným festivalovým ohňostrojem. I dvanáctý ročník nabídne návštěvníkům oblíbenou přehlídku netradičních plavidel a přejezd vodní lávky.

Doprovodný program, stejně jako sportovní a zábavné atrakce pro děti budou i tentokrát pro návštěvníky festivalu, kterých bylo loni v zámecké zahradě 17 tisíc, zdarma.

Vstupenky na Holešovskou Regatu jsou již nyní v prodeji v síti Ticketportal.

Lidé chodí na Regatu nejen kvůli hudbě, říká pořadatel festivalu v Holešově

Do konce roku jsou ceny následující: jednodenní lístek pro dospělé za 490 a pro děti za 290 korun, dvoudenní permanentka pro dospělé za 890 a pro děti za 490 korun. Rodinná vstupenka na sobotu pro dva dospělé a dvě děti vyjde na 1 400 korun. Děti mladší sedmi let mají vstup zdarma.

17. června 2023

Autor: