Na Havlíčkobrodsku se našlo ohořelé tělo ženy. Policie zjišťuje totožnost

  11:38
V brzkých ranních hodinách poblíž obce Heřmanice na Havlíčkobrodsku kolemjedoucí řidič nalezl ohořelé lidské tělo. Kriminalisté zajistili místo a zjistili, že se jedná o ženu, jejíž totožnost zjišťují. Policie nařídila soudní pitvu, která ukáže příčinu smrti.

ilustrační snímek | foto: iDNES.cz

„Policisté integrovaného operačního střediska přijali dnes časně ráno, deset minut po půl čtvrté hodině na linku 158 oznámení od řidiče, který projížděl po silnici II/340 mezi obcemi Heřmanice a Pařížov na Havlíčkobrodsku. Z jeho oznámení vyplývalo, že na okraji silnice leží ohořelé tělo,“ uvedla krajská mluvčí policie Dana Čírtková.

Na místo ihned vyrazila nejbližší policejní hlídka a poté kompletní výjezd služby kriminální policie a vyšetřování z územního odboru Havlíčkův Brod.

Po prvotním ohledání a šetření policisté zjistili, že se jedná o tělo ženy. Nedaleko místa bylo zaparkované osobní vozidlo.

„Kriminalisté místo důkladně ohledali a ve věci provádějí šetření ke zjištění totožnosti nalezené ženy a k tomu, co se na místě odehrálo. K přesné příčině úmrtí byla nařízena soudní pitva. V současné době nelze k případu poskytnout žádné podrobnější informace,“ dodala Čírtková.

Ohořelé lidské tělo se nalezlo poblíž obce Heřmanice

Ohořelé lidské tělo se nalezlo poblíž obce Heřmanice

Autor: