iDNES.cz

Na pražském Žižkově se v noci střílelo. Policisté hledají svědky

  12:32
Při potyčce v Seifertově ulici na pražském Žižkově se v noci ze soboty na neděli střílelo. Policisté hledají svědky, kteří viděli potyčku mezi dvěma skupinami lidí. Výstřel, který padl, zranil ženu na levé noze.

„Od časných ranních hodin pracují pražští kriminalisté na objasnění příčin incidentu, který se stal dnes půl hodiny po půlnoci v Seifertově ulici. Podle prvotních informací mělo dojít na ulici k potyčce mezi dvěma skupinkami osob,“ uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský.

Na jedné straně byl údajně muž a žena, na straně druhé posádka stříbrného vozidla Opel Astra. 

„Během incidentu mezi zúčastněnými došlo i k výstřelu, kdy projektil zranil ženu na levé noze. Následně se zbraně zmocnil člen osádky, který s ní nasedl do vozidla, a spolu s ostatními odjel ve směru do ulice U Bulhara. Žena byla s lehkým zraněním následně převezena do nemocnice,“ uvedl Rybanský.

Kriminalisté v současné chvíli provádějí standardní úkony trestního řízení a v obracejí se na širokou veřejnost s žádostí o pomoc. „Pokud jste se stali svědky celého incidentu, kontaktujte prosím linku 158. Svým svědectvím můžete přispět k objasnění případu,“ dodal Rybanský.

Autor:
zpět na článek