Policie vyšetřuje pobodání v Petrově, pro zraněného muže letěl vrtulník

  13:12
V Petrově u Prahy pobodala žena muže, ten musel se zraněním do nemocnice. Podle informací portálu iDNES.cz předcházela incidentu rozepře v domácnosti, policie žádné podrobnosti vzhledem k probíhajícímu vyšetřování nesdělila.

Incident se stal dopoledne v obci jižně od Prahy. „Můžeme potvrdit, že krátce před půl jedenáctou jsme přijali oznámení o zranění muže, který byl letecky transportován do pražské nemocnice,“ sdělil portálu iDNES.cz policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

Záchranáři na místo vyslali dvě pozemní posádky a leteckou službu. „Ošetřili jsme osobu s bodným poraněním. Po poskytnutí přednemocniční péče jsme ji přepravili do jedné z pražských nemocnic,“ řekla mluvčí záchranné služby Středočeského kraje Petra Effenbergerová.

Podle informací iDNES.cz muže přijala Ústřední vojenská nemocnice ve Střešovicích, zástupci policie ani záchranky to však nepotvrdili. „Aktuálně nebudeme poskytovat žádné další informace,“ dodala Effenbergerová.

Ani policie neprozradila více podrobností k okolnostem či příčině incidentu. „Jsou předmětem dalšího šetření,“ uvedl Chalupa.

Autoři: ,