Násilník na nádraží onanoval před dívkou, v kupé rychlíku ji napadl

  10:24
Na nádraží Praha-Smíchov obtěžoval muž devatenáctiletou cestující. Sledoval ji až na nástupiště, nastoupil do odstaveného vlaku, kde za oknem onanoval, a pak dívku následoval i do rychlíku jedoucího na hlavní nádraží. V kupé pak studentku násilím přitiskl ke stěně. Policie nyní zveřejnila záběry s podezřelým mužem.

Pražští policisté žádají o pomoc při ztotožnění muže, který 10. května obtěžoval studentku střední školy.

Dívka po 18. hodině přišla do budovy železniční stanice Praha-Smíchov a všimla si, že ji cestou na nástupiště někdo sleduje. Uviděla muže, který se pohyboval v její těsné blízkosti.

„Že to nebyla náhoda, zjistila záhy, když dorazili na peron. Dotyčný tam nastoupil do odstavené vlakové soupravy a skrze okno vlaku začal před dívkou onanovat,“ uvedl mluvčí policie Jan Rybanský.

Muž dívku nepřestal sledovat ani poté, co nastoupila do rychlíku. Když ji našel samotnou v jednom kupé, začal ji obtěžovat. 

Podle Rybanského násilník dívku v jednu chvíli chytil za zápěstí a přitiskl ji ke stěně, dál ale útok nepokračoval, protože vlak zastavil na hlavním nádraží. Muž utekl a dívka vše oznámila policii, do teď se ale nepodařilo pachatele najít.

„Pokud muže na záběrech poznáváte nebo víte, kde se nachází, kontaktujte prosím linku 158,“ dodal Rybanský.

Hledaný muž je ve věku okolo 25 let, je štíhlý a asi 170 centimetrů vysoký. Má nakrátko střižené světlé vlasy, je bez brýlí a vousů. Měl na sobě tričko s krátkým rukávem, džínové kraťasy. Na nohou tenisky značky Nike.

Autor: