Nehoda dvou vozidel blokovala Jižní spojku u Záběhlic, tvořily se kolony

  13:32,  aktualizováno  14:10
Na pražském okruhu v pátek havarovala dodávka s kamionem. Nehoda asi na hodinu a půl zablokovala dopravu na Jižní spojce u Záběhlic. Na místě zasahovali hasiči, kteří z dodávky vyprostili dvě osoby a předali je do péče záchranné služby.

„Zasahujeme na Jižní spojce v oblasti Záběhlic u nehody dvou vozidel. Vyprošťujeme zaklíněné osoby. Zásah blokuje dopravu,“ uvedli hasiči krátce po poledni na Twitteru.

Poté upřesnili, že se jednalo o nehodu dodávky a kamionu. „Z dodávky jsme vyprostili dvě osoby a předali do péče záchranné služby hlavního města Prahy,“ dodali hasiči.

„Zranění jsou dva muži ve věku 33 a 36 let, utrpěli mnohočetná poranění. Oba byli při vědomí,“ dodala mluvčí pražské zdravotní záchranné služby Jana Poštová.

Místo se plně zprůjezdnilo kolem 14. hodiny. Za nehodou se tvořily kolony na zhruba 4-5 km. A menší i v opačném směru, protože podle zpravodaje iDNES.cz na místě si projíždějící řidiči střet fotili.

Mapy poskytuje freytag & berndt. © freytag & berndt, SHOCart, přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost také vytváří knižní sérii Toulavá kamera s tipy na výlety po celém Česku, která je ideálním dárkem pro obdivovatele krás naší vlasti.

Autor: