Z Jinonického rybníku vylovili tělo, policie zjišťuje totožnost mrtvého muže

  12:48
V neděli dopoledne vyráželi policisté k Jinonickému rybníku na Prahu 5. Na hladině bylo tělo mrtvého muže. Policisté nyní zjišťují jeho totožnost i to, co se mu stalo. Cizí zavinění na místě vyloučili.

„Přijali jsme oznámení na linku 158 o nálezu těla na hladině Jinonického rybníka. Na místě jsou policisté a kriminalisté,“ řekl iDNES.cz mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Tělo vytáhli na břeh. Totožnost mrtvého zatím policisté neznají, budou ji zjišťovat. Na místě jsou i potápěči.

„Na místě byl koroner, který společně s kriminalisty vyloučil cizí zavinění. Samozřejmě budeme vyšetřovat, jak se do vody dostal,“ dodal Rybanský.

Výjezd koronera potvrdila i mluvčí záchranné služby Jana Poštová. „Na místo vyjela posádka záchranářů, lékař a nakonec bohužel koroner. Jednalo se o asi 50letého muže, který byl vytažen z vody, bohužel zde byly přítomny již jisté známky smrti a záchranáři mu už nemohli pomoci,“ řekla iDNES.cz

Mapy poskytuje freytag & berndt. © freytag & berndt, SHOCart, přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost také vytváří knižní sérii Toulavá kamera s tipy na výlety po celém Česku, která je ideálním dárkem pro obdivovatele krás naší vlasti.

Autor: