Řidička v Praze srazila na přechodu chlapce, s úrazem hlavy skončil v nemocnici

  22:26
Dvanáctiletého chlapce srazilo auto při přecházení přechodu na ulici Mírového hnutí na Jižním Městě. Chlapec utrpěl úraz hlavy a záchranáři ho převezli do Thomayerovy nemocnice. Okolnosti a příčinu nehody policisté vyšetřují.

Nehoda se stala na přechodu pro chodce u plaveckého areálu na ulici Mírového hnutí na pražském Jižním Městě. Dvanáctiletého chlapce srazila na přechodu řidička vozu Škoda Fabia.

Na místo vyrazila posádka záchranářů s lékařem a inspektorem.

„Chlapce záchranáři zajistili a podali mu léky na bolest. Poté ho převezli do Thomayerovy nemocnice s úrazem hlavy,“ řekla redakci iDNES.cz mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová.

Příčiny a všechny okolnosti nehody nyní vyšetřují dopravní policisté. Není jasné jestli chlapec na přechod nevběhl na poslední chvíli. Vyšetřovatelům by mohli napomoci svědci nehody.

Mapy poskytuje freytag & berndt. © freytag & berndt, SHOCart, přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost také vytváří knižní sérii Toulavá kamera s tipy na výlety po celém Česku, která je ideálním dárkem pro obdivovatele krás naší vlasti.

Autor: