Řidič zemřel po nárazu do traktoru, žena v autě nepřežila srážku s náklaďákem

  13:52,  aktualizováno  14:33
V sobotu ráno narazilo auto do stojícího traktoru na silnici u Benešova. Nehoda má tragické následky, řidič na místě zemřel. Oživit se ho pokoušeli policisté, kteří u nehody byli jako první. Silnice mezi Benešovem a Vlašimí byla tři hodiny uzavřená. Další smrtelná nehoda se během dopoledne stala na Kutnohorsku.

Nehoda se stala po osmé hodině ranní na silnici 112 mezi Benešovem a Vlašimí. „Příčinu nehody policisté vyšetřují, byla nařízena soudní pitva,“ řekla mluvčí středočeské policie Vlasta Suchánková.

Spolujezdkyně z auta vyvázla bez zranění. Staršího řidiče se snažili oživit policisté. Podle Suchánkové byla nařízena soudní pitva, aby se zjistilo, zda za nehodou nebyly například zdravotní komplikace.

Později policejní mluvčí upřesnila, že do nabouraných vozů narazilo další auto, nicméně jeho posádka vyvázla bez zranění. 

Silnice mezi Benešovem a Vlašimí byla do půl dvanácté uzavřena, objížďka vedla přes Skalici a Pecínov.

Další smrtelná nehoda

„Další dopravní nehodu se smrtelným zraněním jsme měli ohlášenou o dvě hodiny později,“ řekla iDNES.cz Suchánková. Mezi obcemi Kobylnice a Záboří nad Labem se střetlo osobní a nákladní auto.

„Mladá řidička Škoda Fabia přes pomoc kolemjdoucích, hasičů i profesionálních zdravotníků zemřela,“ uvedla Suchánková.

Přesné příčiny a okolnosti této nehody taktéž vyšetřují dopravní policisté. Silnice je v místě nehody uzavřena.

Autor: