Za zvrhlé sexuální týrání malého syna svého přítele dostala žena pět let

  9:22
Krajský soud v Plzni poslal na pět let do vězení sedmadvacetiletou ženu z Plzeňska, která podle obžaloby týrala a znásilnila nyní osmiletého syna svého přítele. Podle rozsudku dítě nutila k sadomasochistickým hrátkám. Chlapce zavírala do místnosti, přivazovala k posteli, přelepovala mu oči a pusu, škrtila provazem či ho přikládala k obnaženému prsu.

Obžalovaná musí navíc dítěti zaplatit sto tisíc korun za způsobenou psychickou újmu.

„Rozsudek není pravomocný, žena se proti němu ihned odvolala. Státní zástupce si ponechal lhůtu pro případné podání odvolání,“ sdělila mluvčí Krajského soudu v Plzni Jana Durná.

Žena veškerou vinu popírá. „Do kumbálu jsem ho nezavírala. Když jsme si hráli na schovávanou, schoval se tam a někdy se tam počůral a pokakal,“ vysvětlila u soudu žena a na další otázky odmítla, stejně jako v přípravném řízení, odpovídat. 

Po rozvodu rodičů navštěvoval dnes osmiletý chlapec svého otce jednou za 14 dnů. Ačkoliv ho měl rád, bál se k němu chodit. Nechutné praktiky na něm podle státního zástupce prováděla otcova nová partnerka od roku 2017 do loňského června.

Do pusy roubík a na hlavu plynovou masku

„Nezletilého zavírala do kumbálu a nechala ho tam, až se počůral a pokakal. Pak ho nechala výkaly a moč rukama po sobě uklidit. Jindy mu zase přelepovala oči a pusu, přivazovala ho lepicí páskou k posteli nebo ho zabalila do černého gumového pytle, do pusy mu dala erotický roubík a na hlavu nasadila plynovou masku,“ popsal žalobce.

Chlapce podle spisu žena také škrtila provazem a nutila, aby jí olizoval různé části těla. Přikládala ho ke svému obnaženému prsu a osahávala ho na přirození.

Ze sadomasochistických praktik ženu usvědčily fotky, které kriminalisté nalezli v jejím mobilu. Na jednom snímku je sama s obnaženým prsem, u kterého drží přitisklého chlapce. Žena ale tvrdí, že na nich je její syn, když ho ještě kojila.

Podle znalců ale chlapec věrně popsal situace, kterým vzhledem ke svému věku nemůže rozumět a které se týkají technik obvyklých u vyznavačů perverzního sexu.

U soudu vypovídala prababička, které se hoch svěřil. „Od jisté doby ji (obžalovanou) neměl rád. Jednou se mě u nás zeptal, jestli vím, co mu dělá? Vyprávěl, jak ho zavírá do kumbálu, jak ho odvezla autem pryč, provazem ho na zadní sedačce začala škrtit a pak mu řekla, ať přeleze dopředu. Nevěděl kam, tak ho tam narvala a řekla mu, ať líže. Nevěděl co, že tomu nerozumí,“ popisovala vyprávění prababička.

„Řekla jsem mu, že jsou to hrozný zážitky a že mu to nesmí dělat. Že to musíme někomu říct. Ráno jsem volala jeho matce a jeli jsme na policii,“ vypověděla příbuzná. Podle otce si jeho syn vše vymyslel.

Autoři: ,