VIDEO: Opilou ženu tahali z bytu policisté, matce nadávala a jim tykala

  12:40
Matka třicetileté ženy volala minulý týden o pomoc na linku 158. Její dcera dělala pod vlivem alkoholu v bytě takový virvál, že se starší žena bála jít domů.

Policisté jeli na místo celou věc prověřit, ale ani po jejich příjezdu se situace neuklidnila. Třicetiletá žena se uniforem nezalekla a ve spršce vulgarismů pokračovala i směrem k zasahujícím policistům, navíc odmítala jakkoliv spolupracovat.

Jak vyplývá z policejního videozáznamu, v jednu chvíli se mladá žena chtěla dokonce před policisty ukrýt v koupelně. Bleskurychlá reakce jednoho policisty, který dal mezi dveře nohu, jí v tom však zabránila.

Když ani přes opakovanou výzvu žena nepřišla k rozumu, policisté ji za použití donucovacích prostředků zajistili a dali jí pouta. 

„Jelikož dechová zkouška u zajištěné byla pozitivní s výsledkem 2,7 promile alkoholu v dechu a protože zde byla obava, že by ve svém protiprávním jednání vůči matce mohla pokračovat, převezli ji policisté na záchytku,“ uvedla policejní mluvčí Dita Holečková.

Mladá žena se svým jednáním dopustila přestupku proti veřejnému pořádku a občanskému soužití. Událostí se bude zabývat správní orgán.

Autor: