Patnáctiletý agresor jednou ranou srazil muže, svědci ho museli oživovat

  11:08
Kolemjdoucí a strážníci museli oživovat šestapadesátiletého muže, který o víkendu s poraněnou hlavou ležel na zemi u jednoho z přerovských supermarketů. Podle svědků na něj zaútočil patnáctiletý mladík, kterého vzápětí zadrželi policisté.

Snímek ze záchrany šestapadesátiletého muže, na něhož v Přerově podle svědků zaútočil patnáctiletý mladík a srazil ho jedním úderem pěsti k zemi. (31. srpen 2019) | foto: Městská policie Přerov

Strážníky na místo v sobotu večer zavolal jeden z přerovských taxikářů.

„Oznámil, že u jednoho z marketů dochází k potyčce několika osob. Na místo vyjela motohlídka, vedle přechodu pro chodce našla ležícího muže, jemuž svědci poskytovali první pomoc. Byl v bezvědomí,“ popsal zástupce ředitele Městské policie Přerov Miroslav Komínek.

Jeho kolegové pomohli udržet dotyčného při životě až do příjezdu sanitky. Mezitím na místo dorazili také policisté, které sem zavolali další svědci. Podle nich na zraněného muže zaútočil teprve patnáctiletý mladík.

„Šestapadesátiletého muže jedním úderem pěsti srazil k zemi, při nekontrolovaném pádu se poranil na hlavě. Údajného pachatele si odvezla hlídka Policie ČR,“ dodal Komínek.

Autor: