Mladý řidič nezvládl předjíždění, dostal smyk a zemřel při nárazu do stromu

  12:02
Na Uničovsku zemřel ve čtvrtek večer třiadvacetiletý řidič, který nezvládl předjíždění. Dostal smyk a narazil do stromu. Následkům zranění na místě podlehl.

Třiadvacetiletý řidič podle policistů havaroval na Uničovsku, protože nezvládl předjíždění. Dostal smyk a narazil do stromu. | foto: Policie ČR

Mladík havaroval 13. ledna krátce po půl osmé večer mezi obcemi Haukovice a Dlouhá Loučka.

„Podle prvotních informací nepřizpůsobil 23letý řidič vozidla Volkswagen Golf při předjíždění rychlost stavu vozovky, v důsledku čehož se dostal do smyku,“ popsala nehodu policejní mluvčí Petra Vaňharová.

„Mladík skončil s automobilem mimo vozovku, kde bočně narazil do vzrostlého stromu. Při dopravní nehodě utrpěl zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehl,“ doplnila mluvčí.

Způsobená škoda byla předběžně vyčíslena na zhruba sedmdesát tisíc korun. „Dopravní nehodou se policisté i nadále zabývají,“ dodala Vaňharová.

Nehoda se stala mezi obcí Haukovice a Dlouhou Loučkou na Uničovsku.

Nehoda se stala mezi obcí Haukovice a Dlouhou Loučkou na Uničovsku.

Mapy poskytuje freytag & berndt. © freytag & berndt, SHOCart, přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost také vytváří knižní sérii Toulavá kamera s tipy na výlety po celém Česku, která je ideálním dárkem pro obdivovatele krás naší vlasti.

Autor: