iDNES.cz

Muž si vyrazil na motorce do lesa, po pádu při sjíždění z kopce zemřel

  18:06
Další tragickou dopravní nehodou se musí zabývat policisté z Olomouckého kraje. Za zatím blíže nevyjasněných okolností při ní zemřel motorkář, který havaroval při jízdě po lesní cestě.

Muž si u Loštic vyjel na terénní motorce do lesa, při sjíždění z kopce ale naboural a na následky utrpěných zranění na místě zemřel. | foto: Policie ČR

Procházející člověk našel mrtvého třiačtyřicetiletého muže ve čtvrtek o půl šesté odpoledne na cestě vedoucí na hranici Šumperska a Olomoucka mezi Lošticemi a bouzovskou místní částí Olešnice.

„Motorkář při jízdě z kopce z dosud nezjištěných příčin nezvládl řízení a s motocyklem upadl na zem,“ uvedla policejní mluvčí Tereza Neubauerová.

Policisté se nyní snaží zjistit, jak se nehoda, při níž muž utrpěl smrtelná zranění, odehrála. Mimo jiné kvůli tomu zajistili motorku, která bude prohlédnuta kvůli nalezení případné technické závady.

V regionu jde v červenci už o šestou oběť dopravních nehod. Tragická bilance jejich následků se tak během ještě stále neskončeného prvního prázdninového měsíce zvýšila téměř o polovinu, neboť od ledna do června při nehodách zemřelo třináct lidí.

Autor:
zpět na článek