Neděle na hradě Šternberk bude patřit hlavně dětem

  7:08
Dětský program nazvaný Tančíme a zpíváme se zvířátky zaplní v neděli 25. července hrad Šternberk. Správa hradu pro nejmenší připravila program s populární dětskou umělkyní Míšou Růžičkovou, ale také řadu dalších akcí.

Míša Růžičková při vystoupení s dětmi. | foto: Facebook Míša Růžičková

Brány hradního parku se otevřou v 15:00 a vstupné na akci je 180 korun pro děti i dospělé. „Vystoupení Míši Růžičkové začne v 16:00 a potrvá přibližně šedesát minut,“ uvedl Jan Gottwald ze šternberského hradu.

Míša Růžičková si s dětmi zazpívá nejznámější dětské hity a zatančí na písničky Sloník Toník, Hasičská, Popeláři, Tanec princezen a spoustu dalších. „Během představení Míša děti zapojuje do písniček a zve je na pódium, ale ne vždy se dostane úplně na všechny,“ upozornil Gottwald.

Všechny děti se však mohou s Míšou setkat na autogramiádě po vystoupení. „Tam se mohou nechat s umělkyní vyfotit, nebo si nechat podepsat plakát, CD, DVD či tričko,“ popsal.

Představení je vhodné pro děti od dvou let věku. „Vítáni jsou i menší diváci, ale doporučujeme rodičům, aby zvážili, zda se jejich děti budou cítit stejně dobře i v cizím prostoru s hlasitější hudbou jako doma při sledování písniček v televizi, kde to znají,“ poznamenal Gottwald.

Malování na obličej

Dětskou diskotéku Míši Růžičkové ovšem na hradě doplní i další aktivity. „Připraveno bude malování na obličej a glitter a airbrush tetování, skákací hrad a dětské výtvarné dílničky,“ prozradil pořadatel.

Program dětského odpoledne

15:00
otevření areálu hradního parku
16:00
začátek vstoupení Míši Růžičkové
15:00 až 18:00
výtvarné dílničky, facepainting, airbrush a glitter, tetování, skákací hrad

Autor: