Řidič zničil svodidla i své auto, od nehody pak ujel. Hledá ho policie

  15:46
Dálniční policisté z Kocourovce - Přáslavic na D46 by rádi dopadli viníka nehody, která se odehrála mezi 6. a 7. lednem. Řidič, který na 24. kilometru ve směru od Prostějova na Vyškov poničil v odbočovacím pruhu svodidla, totiž z místa ujel.

Policisté dálničního oddělení Kocourovec se obrací na veřejnost a žádají o pomoc s objasněním nehody ze 6. nebo ze 7. ledna. | foto: Policie ČR

Podle policistů si musel viník své vozidlo, nebo přívěs, nárazem do svodidel poničit.

„Navíc zničil tabuli na čele svodidel, která spadla na zem, jak je vidět na fotografiích, dále promáčkl na jedné straně také sloupek ocelových svodidel,“ přiblížil nehodu olomoucký policejní mluvčí Libor Hejtman.

Policisté hledají případné svědky, kteří by tuto nehodu zaregistrovali. „Vyzýváme všechny, kdo by pomohli určit vozidlo či řidiče, aby se přihlásili na linku 158, nebo osobně, telefonicky či e-mailem kontaktovali policisty dálničního oddělení Kocourovec, Přáslavice,“ doplnil mluvčí.

Neznámý řidič poničil na 24. kilometru D46 u Prostějova dálniční svodidla.

Neznámý řidič poničil na 24. kilometru D46 u Prostějova dálniční svodidla.

Mapy poskytuje freytag & berndt. © freytag & berndt, SHOCart, přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost také vytváří knižní sérii Toulavá kamera s tipy na výlety po celém Česku, která je ideálním dárkem pro obdivovatele krás naší vlasti.

Svědkové mohou volat na číslo 974 762 751, či psát na email krpm.osdp.dok.stsl@pcr.cz.

Autor: