Řidička dostala na mokru smyk, auto skončilo v řece převrácené na střechu

  16:46
Své řidičské schopnosti patrně přecenila mladá žena, která v pondělí odpoledne bourala před vesnicí Bořkov na Semilsku. Na mokré silnici nezvládla řízení, dostala smyk a prorazila svodidla. Passat se pak převrátil z několikametrového srázu do řeky.

Děsivě vypadající nehoda skončila lehkým zraněním. | foto: PČR

V pondělí odpoledne projížděla řidička ze Semil na Bořkov. Před Bořkovem v levotočivé zatáčce dostala kvůli nepřiměřené rychlosti na mokré silnici smyk. Nebezpečná jízda jednadvacetileté řidičky skončila v kalné řece Olešce, kam auto dopadlo převrácené na střechu.

U Bořkova na Semilsku havarovala mladá řidička (19. 9. 2022).

„Jako zázrakem řidička vyvázla z tohoto kaskadérského čísla jen s lehkým zraněním, se kterým ji zdravotnická záchranná služba převezla sanitou do jilemnické nemocnice,“ konstatovala mluvčí krajské policie Ivana Baláková.

Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému, které pomáhaly také s vyproštěním automobilu Volkswagen Passat. Vůz musel z řeky vytáhnout jeřáb.

Žena nebyla pod vlivem alkoholu a řidičské oprávnění získala před rokem.

Nehoda se stala u Bořkova na Semilsku.

Nehoda se stala u Bořkova na Semilsku.

Mapy poskytuje freytag & berndt. © freytag & berndt, SHOCart, přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost také vytváří knižní sérii Toulavá kamera s tipy na výlety po celém Česku, která je ideálním dárkem pro obdivovatele krás naší vlasti.

Autor: