VIDEO: Policie pátrá po zloději na bruslích, vykradl obchod s počítači

  13:08
Netradiční způsob krádeže zvolil zloděj v Sokolově. Do prodejny počítačů se vydal na bruslích a projel celý obchod, než našel peníze. Pak s nimi rychle ujel. Natočila jej při tom kamera.

Zloděj kradl v sokolovské prodejně už loni 8. listopadu kolem jedné hodiny ráno. Policie se ho od té doby marně snaží vypátrat, zveřejnila proto nyní záznam z bezpečnostní kamery, neboť potřebuje pomoc případných svědků.

„Pátráme po totožnosti muže na videu. Žádáme občany, kteří by ho poznali, aby kontaktovali policii na lince 158 nebo na jakékoliv policejní služebně,“ vyzval mluvčí krajské policie Jakub Kopřiva.

Podle kamerových záznamů se jednalo o hubeného muže ve věku 20 až 30 let. Na hlavě měl kšiltovku s rovným kšiltem a kapuci. Na sobě měl zimní prošívanou bundu bez potisku se světlými rukávy a na nohou černé kolečkové brusle se světlými tkaničkami. Na bradě měl kratší tmavé vousy.

Zloděj tehdy poničil vchodové dveře a pak prohledal celou prodejnu, dokud nenašel pokladnu. Z té vzal peníze a na bruslích rychle odjel.

„Tímto jednáním způsobil škodu za téměř 28 tisíc korun,“ doplnil Kopřiva.

Autor: