iDNES.cz

Mladíci se zastali spolužaček, jeden drzounovi vyrazil zub klíčem na kola

  11:38
Za rvačku před kulturním domem, v němž se odehrával maturitní ples, může skončit ve vězení dvojice jednadvacetiletých mladíků. Ti se totiž nejdříve zastali svých spolužaček, které uráželi dva muži. Pak ale jeden ze studentů vzal jednoho z mužů po hlavě klíčem na kola a vyrazil mu zub.
Ilustrační snímek

ilustrační snímek | foto: Martin Veselý, MAFRA

Incident se odehrál loni v listopadu v jedné menší obci na Chebsku. Před kulturním domem postával hlouček studentů. Okolo šli dva muži ve věku 25 a 32 let. Oba se začali navážet do přítomných dívek, jichž se zastali dva spolužáci.

„Jeden z dvojice obviněných mladíků fyzicky napadl dvaatřicetiletého muže. Toho několikrát udeřil klíčem na kola a také pěstí do různých částí těla,“ popsal krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva. Mladík si klíč na kola přinesl z auta, které měl u kulturního domu zaparkované. Drzounovi s ním vyrazil přední zub.

Druhý z dvojice obviněných mladíků pak dal ránu pěstí mladšímu z mužů.

„Oba napadení muži, kteří byli pod vlivem alkoholu, vyhledali se svým zraněním lékařské ošetření v nemocnici. Pod vlivem alkoholu byli taktéž oba obvinění mladíci,“ uvedl Kopřiva.

Chebští kriminalisté nyní oba studenty z Mariánských Lázní obvinili z výtržnictví. Za to jim hrozí až dva roky vězení.

Autor:
zpět na článek