Jsem úplně blbá, kála se žena, která policistům ukázala vztyčený prostředník

  12:26
Na svou netrpělivost doplatila mladá žena, která v centru Brna vběhla na přechod, kde svítila červená. K místu se totiž v tu chvíli blížil policejní vůz. Když hlídka na chodkyni zatroubila, žena směrem k uniformovaným mužům ukázala vulgární gesto. Nakonec musela zaplatit pokutu za přestupek.

Případ se stal v úterý odpoledne. Policejní vůz zrovna odbočoval z Nádražní ulice na Husovu do kopce k Petrovu, když v tu chvíli přes cestu přeběhla mladá žena.

Policisté okamžitě začali brzdit a troubit. Od ženy ovšem přišla pohotová reakce. „V běhu žena policistům bleskově ukázala vztyčený prostředníček,“ uvedl policejní mluvčí Petr Vala.

Netrvalo však dlouho a hlídka ženu dostihla. V tu chvíli se hříšnice hned začala omlouvat. „Já vím, no. Já jsem úplně blbá. Já jsem byla reklamovat boty, oni mi to neuznali, tak jsem byla naštvaná,“ vysvětlovala své chování. Navíc prý nevěděla, že v autě sedí právě policisté.

Za spáchaný přestupek hrozí běžně pokuta od sta korun do dvou tisíc. Jakou sankci dostala právě tato žena a jak jí přitížilo vulgární gesto, však policisté nesdělili.

„Žena s výší pokuty souhlasila a zaplatila ji na místě,“ dodal Vala.

VIDEO: Mačkáte tlačítko víckrát? A proč někde padne zelený panáček hned a jinde třeba za 3 minuty? Odhalovali jsme tajemství semaforů pro chodce:

Autor: