Kolemjedoucí našel auto převrácené na střeše, uvnitř byl mrtvý řidič

  12:30
Policisté hledají svědky, kteří mohou pomoci objasnit okolnosti nehody poblíž Valtic na Břeclavsku. V neděli tam muž našel auto na střeše s mrtvým čtyřiačtyřicetiletým řidičem. Neštěstí se stalo zřejmě v noci na neděli.

Policisté hledají svědky nehody, která se stala poblíž Valtic na Břeclavsku. Uvnitř vozu byl mrtvý řidič. | foto: Policie ČR

Podle zjištění policistů jel řidič v šedém voze Saab 9-5 ve směru z Valtic do Břeclavi.

„Po průjezdu přes železniční přejezd před levotočivou zatáčkou pravděpodobně ve vysoké rychlosti nezvládl řízení, plynule vjel mimo vozovku, kde se auto několikrát otočilo přes střechu a v lesním porostu zůstalo koly vzhůru,“ přiblížil policejní mluvčí Bohumil Malášek. 

Policisté proto žádají svědky, kteří v nočních hodinách projížděli úsekem mezi Valticemi a Břeclaví, aby se s případnými poznatky obrátili na telefonní číslo břeclavských dopravních policistů 602 469 135 nebo na tísňovou linku 158. 

„Jejich pozornost mohl upoutat automobil jedoucí vysokou rychlostí. Policisté také zjišťují pohyb šedého osobního automobilu Saab před nehodou,“ dodal Malášek. 

Autor: