Tři Impulsy na tělo

Žádné kecy, přímo k věci! Každé všední ráno se Zuzana Bubílková ptá na to podstatné. Politiků, sportovců, osobností z nejrůznějších odvětví. Stačí pouhé tři otázky. V 8:20, u Impulsových.

 

15.11.2018

Beatles mají Mekyho rádi, říká slovenský George Harrison

Slovenská kapela The Backwards imitující Beatles si dvakrát vysloužila první místo na nejprestižnějším festivalu Beatles revivalů na světě. Zuzana Bubílková volala Georgeovi Harrisonovi neboli Františkovi Suchanskému, aby se zeptala na jejich vznik a také na slovenského Lennona Mekyho Žbirku.
14.11.2018

Ať lidé nosí, co chtějí, říká poslanec Top 09

Strana Tomia Okamury navrhuje zakázat zahalování tváře šátkem. Porušení by se trestalo desetitisícovou pokutou. František Vácha ze strany TOP 09 Zuzaně Bubílkové přiznal, že tento návrh považuje za zbytečný.
13.11.2018

V zahraničí Češi nemají špatnou pověst, říká europoslanec za ODS

Americký prezident Donald Trump při setkání s premiérem Andrejem Babišem prohlásil o Češích, že jsou great people. Stínový ministr zahraničí Jan Zahradil přiznal Zuzaně Bubílkové, co si o tomto výroku myslí.
12.11.2018

Rebelem budu rád, říká Jiří Zimola

První místopředseda ČSSD minulý týden rezignoval na stranické funkce. Důvodem byla situace uvnitř ČSSD. Svým bývalým kolegům vzkazuje, aby se probudili ze spánku jako Šípková Růženka. O politických hokynářích si popovídal se Zuzanou Bubílkovou.
08.11.2018

Ve fotbale skončila dcera i syn, říká předseda Sokolu Živanice

Petr Špaček, předseda oddílu kopané TJ Sokol Živanice, napsal otevřený dopis reagující na aktuální dění v České fotbalové lize. O údajném tendenčním rozhodování zápasů si popovídal se Zuzanou Bubílkovou.
07.11.2018

Hrát proti Realu je zážitek na celý život, říká Pavel Horváth

Fotbalová Viktorka Plzeň přivítá na svém stadionu slavný Real Madrid. Jde o jejich druhý zápas v Lize mistrů. První jejich utkání skončilo vítězně pro Real 2:1. Bývalý plzeňský fotbalista Pavel Horváth ale hráčům věří, jak přiznal Zuzaně Bubílkové ve Třech Impulsech na tělo.
06.11.2018

Dopravní situace v Brně je skutečně neúnosná, říká nově zvolená primátorka

Jihomoravskou metropoli povede žena. Nově zvolená primátorka Markéta Vaňková se hodlá zaměřit převážně na dopravní situaci města. Se Zuzanou Bubílkovou si popovídala také o Šalingradu.
05.11.2018

Vadí mi Zemanův pokrytecký přístup, říká obhájce lidských práv

Prezident Miloš Zeman odletěl o víkendu do Číny, kde navštíví veletrh v Šanghaji a potká se s významnými světovými představiteli. S sebou vzal rovnou celou výpravu českých podnikatelů. Zda kvůli důležitým obchodním kontaktům ignoruje životní situaci v Číně, řešila Zuzana Bubílková s obhájcem lidských práv Stanislavem Pencem.
01.11.2018

Probudit se v Hrobě je krásné, říká jeho starosta

Královské město Hrob leží mezi Duchcovem a Teplicemi. Zuzana Bubílková od starosty Karla Hirsche zjišťovala, jak se v městě s tímto neobvyklým názvem žije.
31.10.2018

Zavedení letního času považuji za nesmysl, říká Andrej Babiš

Evropská komise navrhla zrušit povinné střídání času. Členské státy zatím řeší, zda chtějí ponechat letní nebo zimní čas. Konečné rozhodnutí by mělo padnout v příštím roce, ale Rakousko chce změnu oddálit na rok 2021. Zuzana Bubílková zpovídala Andreje Babiše, který nechápe, proč tento problém řeší zrovna Evropská unie.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.