Tři Impulsy na tělo

Žádné kecy, přímo k věci! Každé všední ráno se Zuzana Bubílková ptá na to podstatné. Politiků, sportovců, osobností z nejrůznějších odvětví. Stačí pouhé tři otázky. V 8:20, u Impulsových.

 

18.09.2018

Narazil jsem do tramvaje i do kance, říká řidič a hudebník Richard Krajčo

Rádio Impuls slaví 18. září na Kryštofa Mezinárodní den dopravních agentů. V tento den mají svátek všichni řidiči, kteří se podílejí na Dopravě 007. Zuzana Bubílková vytočila číslo hudebníka a lídra skupiny Kryštof Richarda Krajča a zeptala se na jeho zkušenosti za volantem.
17.09.2018

Když je sucho, hodně se práší, říká starostka Krušovic

Rádio Impuls sleduje v předvolebním speciálu dopravní problémy v celé republice. Zuzana Bubílková zavolala starostce středočeských Krušovic Markétě Fröhlichové. Právě tato obec, kudy denně projíždějí tisíce automobilů, čeká na nový obchvat.
13.09.2018

Zpěvák má být sympaťák, říká Bára Basiková

Jeden z posluchačů či jedna z posluchaček si na Českém mejdanu s Impulsem zazpívá přímo na pódiu s Michalem Davidem. Výběr toho nejlepšího je už ve finále, jde vlastně o takovou malou talentovou soutěž. Zuzana Bubílková proto zavolala zpěvačce Báře Basikové, která soutěžila v televizi jako malá holčička. Jak na to vzpomíná?
12.09.2018

Přestupky dělají cizinci i Češi, říká rychnovský starosta

Cizinci pracující v Česku můžou v některých městech zamíchat volebními výsledky. Například v Mladé Boleslavi si toto téma vzal do své kampaně primátor Nwelati. Ve městě už fungují smíšené česko-slovensko-polské policejní hlídky, aby pomohly snížit rostoucí kriminalitu cizinců. Zuzana Bubílková zavolala do Rychnova nad Kněžnou, který je na dosah škodovácké továrny v Kvasinách a kde žije několik tisíc lidí ze zahraničí. Starosty města Jana Skořepy se zeptala, jak tuto situaci radnice zvládá.
11.09.2018

V Rusku to byl ostudný výkon. Nepřijatelné, říká známý sportovní novinář.

Český reprezentační fotbal je v dlouhodobé krizi. Nástup do podzimu se mu navýsost nepodařil, prohra s Ukrajinou v Lize národů a trapný debakl 1:5 s Ruskem jen umocnily tuto neblahou situaci. Zuzana Bubílková vyzvídala u sportovního redaktora Seznamu Luďka Mádla, jak tento stav změnit.
10.09.2018

Určitě přijde nová krize, předvídá exministr Kalousek

Deset let jak půlhodina, zpívá skupina Chinaski. A deset let od poslední ekonomické krize opravdu uteklo jako voda. Zuzana Bubílková proto zavolala tehdejšímu ministrovi financí Miroslavu Kalouskovi, aby nám připomněl, jak těžko tehdy sestavoval státní rozpočet.
06.09.2018

Ester a svaz se dohodnou. Věřím tomu, říká skokan Janda

V těchto dnech eskaluje spor mezi lyžařkou a snowboardistkou Ester Ledeckou a lyžařským svazem. Jádrem sporu jsou podmínky vzájemné smlouvy, bez které by Ester nemohla reprezentovat Českou republiku. Podobné problémy zažil v minulosti jako skokan na lyžích a vítěz Světového poháru Jakub Janda, dnes poslanec a lyžařský činovník. Volala mu Zuzana Bubílková.
05.09.2018

Ministrem budu, mám podporu Hamáčka, říká europoslanec Poche

Kdy budeme mít plnohodnotného ministra zahraničí? To je otázka, kterou si klademe už několik měsíců. Původní kandidát na šéfa diplomacie Miroslav Poche stále trvá na tom, že to má být právě on. A to je výzva pro Zuzanu Bubílkovou, která mu zavolala...
04.09.2018

Závislost na mobilu řeší mentální lázně

Lidé tráví na mobilu stále víc svého času. Novodobá závislost se projevuje i tím, že s telefonem chodíme třeba na záchod. Co se s tím dá dělat? Zuzana Bubílková se ptá Karolíny Presové, která se věnuje závislostem na on line světě.
03.09.2018

Maturitu z matematiky bych už „nedal“, říká Babiš

Začal nový školní rok, do lavic tentokrát usedne přes sto tisíc prvňáků. Prezident Miloš Zeman vítal školáky v Praze 6, ministr školství v Brně-Medlánkách a premiér Andrej Babiš se nechal odchytit Zuzanou Bubílkovou na telefonu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.