Muž na síti

Na síti jsme jako doma. Skoro pořád se tam něco děje! A náš Muž na síti prolézá Facebook, Twitter, Youtube, Instagram a všechny dostupnými online diskuse, aby to nejzajímavější přenesl do vysílání dřív, než ostatní.
17.01.2018

Severní Korea se těší na zimní olympiádu!

Severní Korea se těší na zimní olympiádu! A podle toho vypadá Kimova olympijská výprava, která si to chce užít. Do Jižní Koreje pojede orchestr a také roztleskávačky. Na síti je plno informací...
16.01.2018

Kandidáti na prezidenta se dohadují kvůli televizním debatám

Kandidáti na prezidenta se dohadují kvůli televizním debatám. Zatímco Miloš Zeman chce čtyři duely, Jiří Drahoš trvá na dvou, což ráno potvrdil i Rádiu Impuls. Drahoše pak citoval server iDNES.cz. Co na to lidé na síti?
15.01.2018

Vyzvednutí korunovačních klenotů se obešlo bez virózy!

Češi znovu uvidí korunovační klenoty. Klíčníci včetně prezidenta Zemana otevřeli tajemnou komnatu s ukrytým historickým pokladem. Pan prezident to tentokrát zvládl, žádná viróza se nekonala… My jsme samozřejmě sledovali postřehy lidí na síti.
12.01.2018

Na prezidenta Zemana se vrhla nahá žena!

Sotva začaly volby, už řešíme skandál! Na prezidenta Zemana skočila ve volební místnosti nahá žena. Ochranka našeho prezidenta neohroženě ochránila, Miloš Zeman se tak mohl vrátit a volit sám sebe. A jak reagují lidé na síti?
10.01.2018

Naši biatlonisté se konečně vzpamatovali!

Naši biatlonisté se konečně vzpamatovali! Na závodech Světového poháru v Německu dojel Ondřej Moravec na druhém místě! Jak na úspěch reaguje síť?
09.01.2018

Víme, co se objevuje na talíři Papeže Františka!

Abyste si neuhnali vředy, musíte dobře a střídmě jíst! Neříkáme žádnou novinu, ale víte, co si dopřává třeba papež František? Na síti najdeme úplně všechno!
08.01.2018

Sotva se chytily elektromobily, už přichází jejich kritika!

To se dalo čekat! Sotva se chytily elektromobily, už přichází jejich kritika! Slovo do síťové elektropranice přidává Láďa Vonz...
05.01.2018

Není houba jako houba!

Je to tady, rostou houby! Teplejší zimní počasí dopřává houbám typickým pro toto období. Kde se vyskytují a jaké můžeme najít?
04.01.2018

Ztratit platební kartu nebo PIN se nevyplácí

Ztrácet platební kartu nebo PIN se nevyplácí. Na síti lze najít spousty případů, kdy lidé přišli o hromadu peněz. Kolega Láďa Vonz teď naše téma doplní a dokonce přináší jednu předpověď...
03.01.2018

Není fíkus jako fíkus

Není fíkus jako fíkus. Oblíbenou pokojovou rostlinu ukázal v novém světle mluvčí prezidenta Zemana Jiří Ovčáček. Přinesl ji do televizní debaty nové hvězdy televizního debatování Jaromíra Soukupa. A byl z toho poprask, který na síti zmapoval Láďa Vonz...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.