Muž na síti

Na síti jsme jako doma. Skoro pořád se tam něco děje! A náš Muž na síti prolézá Facebook, Twitter, Youtube, Instagram a všechny dostupnými online diskuse, aby to nejzajímavější přenesl do vysílání dřív, než ostatní.
 
21.11.2018

Curleři se opili a lámali košťata!

Občas vyvádějí boxeři. Občas vyvádějí hokejisté. Přiznejme si, že ani fotbalisté nejsou svatí. Ale hráči curlingu? O tom slyšíme poprvé! Jeden skandál našel Muž na síti.
20.11.2018

Poslanec Tomio Okamura nabízel slevu na vánoční sushi!

Poslanec Tomio Okamura nabízel slevu na vánoční sushi! Jeho poslanečtí kolegové mohli mít nákup v Okamurově obchodě o čtvrtinu levnější. Jenže nemají. Všechno je jinak! Zajímavou kauzu přináší Muž na síti.
19.11.2018

Češi už nešetří na toaletním papíru!

Muž na síti je tady a přináší výběr z dnešních internetových titulků. Pobavila nás třeba informace, že v jedné ruské galerii poničily návštěvnice obrazy Dalího a Goyi, když si dělaly selfíčko nebo že Češi nešetří na toaletním papíru.
15.11.2018

Tak se nám vyklubala vládní krize!

Tak se nám vyklubala vládní krize. A dnes už do ní vstupuje i prezident Zeman, ke kterému chodí na pohovory různí politici. Na Hradě byl například místopředseda ANO Faltýnek a teď tam míří šéf ČSSD Hamáček. A lidé se ptají, co to znamená?
14.11.2018

Slavný pražský Eden mění název!

Slavný pražský Eden mění název! Fotbalová Slavia už nebude hrát v Edenu, ale na Sinobo stadionu. Název tak přebírá po novém vlastníkovi klubu. Muž na síti sondoval ohlasy fanoušků.
12.11.2018

Nový český lev nám zatím moc radosti nepřinesl...

Nový český lev nám zatím moc radosti nepřinesl. Mluvím o hokejových dresech, ve kterých sehrála reprezentace turnaj Karjala. Trenér Říha dokonce tvrdí, že naše dresy jsou lepší než slovenské. A to je střelivo pro Muže na síti.
08.11.2018

Povalená osoba, dítě pod peřinou a pět Plzní!

Povalená osoba, dítě pod peřinou a pět Plzní! To jsou hesla, která na twitteru zaujala našeho Muže na síti.
07.11.2018

Hraje se zápas století!

Hraje se zápas století! Přesně takhle nazývá plzeňská Viktorka večerní duel s Realem Madrid. Na facebooku to vyšťáral Muž na síti.
06.11.2018

Prezident Miloš Zeman baví internet!

Prezident Miloš Zeman baví internet! Přesněji řečeno jeho hra na klavír v Číně. Na síti se objevily parodické obrázky i jízlivé reakce publika.
05.11.2018

Když místo do Kyjeva dojedete do Kyjova

Představte si, že si koupíte jízdenku do Kyjeva a vlak vás odveze do Kyjova. Přesně tohle se stalo jednomu Ukrajinci, který domů cestoval ze Zlína. Jeho příběhu si všiml server iDNES.cz a také Muž na síti.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.