Impulsovic Tarify

Problémům s přechodem na DVB-T2 se můžete vyhnout! Stačí, když si pořídíte Impulsovic Tarif. Jde o připojení k internetu s televizní službou Kuki TV.

Rádio Impuls se spojilo s poskytovatelem internetového připojení, společností AIM a vznikla nová služba Internet na doma. Nabízí rychlé připojení a televizní kanály v HD kvalitě.

Impulsovic Tarify jsou dostupné po celé České republice od 330 korun měsíčně.  Služba funguje na optických sítích AIM a CETIN, které pokrývají více než 98% území České republiky. Zda je služba dostupná i v místě vašeho bydliště, zjistíte na stránce www.impulsovictarify.cz

A bude to svištět – náš internet dosahuje rychlosti až 400 Mbps! Doma si můžete užívat stabilní připojení, digitální vysílání Rádia Impuls a základní tarif televize Kuki, který je zdarma. V případě potíží je k zásahu připraven náš technický servis.

Co to celé znamená? Třeba to, že se do hry Haló, tady Impuslovi můžete přihlašovat celý den, každých pět minut!

V rámci tohoto pořadu zatím nebyly publikovány žádné články.

Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.