Impulsovi

Eva Hronková a Honza Daněk - průvodci ranního bloku informací, zábavy a hudby, Haló, tady Impulsovi, který v éteru Rádia Impuls můžete slyšet každý všední den od 05:00 do 09:00 hodin.

Pořad připravují: Honza Daněk, Eva Hronková, Aleš Růžička, Marek Malášek, Veronika Culková, Radek Luzar.     

Cestování s Jiřím Kolbabou

     Zuřivý reportér      Co Vy na to, Zuzano?
Jiří Kolbaba
 
Zuřivý reportér
 


Do hry Haló, tady Impulsovi se zaregistrujete ZDE.

 

Úsměv prosím!

Každý z vás je skvělý. Nebojte se to říct tomu, koho máte rádi. Tomu, koho si vážíte. Tomu, kdo je pro vás důležitý. Netroufáte si? Napište na 774 999 888 kdo a proč je pro vás důležitý, my mu to vyřídíme. Ráááádi!

 

11.10.2019

František Ringo Čech: Porazit Spartu je důležitější než zdraví!

Muž mnoha profesí, oddaný Slávista a také milovník umění, humoru a žen přišel v pátek posnídat k Impulsovým. Stále hraje v úspěšné divadelní komedii Dívčí válka, maluje obrazy a zajímá se o politiku. Co si myslí o Evropské unii a kde hledá inspiraci pro své obrazy? Podívejte se na celý rozhovor.
07.10.2019

Kvalita potravin se zhoršila, tvrdí Kateřina Cajthamlová

Uznávaná odbornice na výživu a zdravý životní styl posnídala lívance s marmeládou a přijela na návštěvu k Impulsovým. Proč má ráda houby, které potraviny jsou ty nej a co si myslí o paleo stravě? Nejen o tom si v pátek ráno povídala s Honzou Daňkem a Evou Hronkovou. Podívejte se na rozhovor.
30.09.2019

Kapela Mirai pokřtila na Impulsu nové album Arigatō

Parta kluků z Frýdku-Místku ve složení Mirai Navrátil, Šimon Bílý, Michal Stulík a Tomáš Javůrek v pátek dopoledne roztančila Impulsovy a také Vlastu Korce. Po úspěchu debutové desky Konnichiwa vydávají zbrusu nové album Arigatō, ze kterého naživo zahráli několik skladeb. V listopadu skupina Mirai vyráží na velké turné. Podívejte se na video.
23.09.2019

Tančím jako žížala, říká Jan Cina

V pátek ráno přišel k Impulsovým posnídat talentovaný divadelní a filmový herec, známý například se seriálu Pustina nebo z pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Vidět ho můžete v novém snímku Národní třída a také v inscenaci Malého Prince, ze jehož roli si vysloužil nominaci na divadelní Cenu Thálie. Podívejte se na rozhovor.
20.09.2019

Slza před Českým mejdanem představila zbrusu novou píseň

Petr Lexa a Lukáš Bundil ve čtvrtek navštívili Vlastu Korce. Nové album mají téměř hotové a jako ochutnávku zahráli naživo. Ve světové premiéře navíc představili nejnovější song Hoď tam trsa. 19. října skupina Slza zahraje na Českém mejdanu s Impulsem v pražské O2 Aréně. Podívejte se na rozhovor.
19.09.2019

Helena Vondráčková jednou z hvězd na Českém mejdanu s Impulsem

Ani dopravní zácpa nepřekazila stálici české hudební scény návštěvu u Impulsových. Pomalu pracuje na nové desce a už za měsíc vystoupí v O2 Aréně na Českém mejdanu s Impulsem. Doma se může pochlubit úctyhodnou sbírkou šatů a bot. Podívějte se na rozhovor.
16.09.2019

Tohle jsou oni, výherci Cesty kolem světa!

Zuřivý reportér Aleš Růžička předal v pátek v Rudě nad Moravou poukaz na mimořádnou prémii hry Haló, tady Impulsovi.
13.09.2019

Václav Noid Bárta: Role Ježíše je pro mě vrchol

Energický, vysportovaný a dobře naladěný. Zpěvák, skladatel, textař, herec a dabér dnes přišel posnídat k Impulsovým. Letos slaví 15 let na české hudební scéně. Kromě toho pilně trénuje na svou první soutěž ve fitness a čeká nový přírůstek do rodiny. Podívejte se na rozhovor.
06.09.2019

Janek Ledecký: Na sociálních sítích jsem z donucení

Zpěvák, kytarista a skladatel přišel v pátek ráno posnídat k Impulsovým. V půlce září se s kapelou chystá na turné, kde vystoupí se symfonickým orchestrem. Návrat ke skupině Žentour prý ale zatím nechystá. Podívejte se na rozhovor.
02.09.2019

Mejdanovou hymnu jsem složil v práci, říká její autor

Jednodenní dovolená je nová hymna letošního Českého mejdanu s Impulsem! Na písni se podílelo duo Lucka & Dave a dnes ji přišli zahrát do studia. Sašovi Komarnickému v rozhovoru prozradili, jak dlouho jim trvalo dát hymnu dohromady, ale také to, čím se živí. Poslechněte si rozhovor.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.