Fanda a jeho česká banda

Po práci legraci – Fanda a jeho česká banda. Od pondělí do pátku vysílají Fanda Matějíček, Monika Doležalová a mistr hudebních omáček, Petr Vondráček. Zprávy dřív, než ostatní, Dopravu 007 častěji než ostatní a kvízové otázky za všechny peníze.

04.10.2019

Nenechám si zkazit den nějakým blbem, říká Pepa Vojtek

Zpěvák, lídr kapely Kabát a také herec Pepa Vojtek si ve středu přišel popovídat k Fandovi a jeho bandě. Momentálně účinkuje v 9 muzikálech a s kapelou už plánuje novou desku. Kromě povídání o práci, zavzpomínal i na zesnulého Karla Gotta.
04.10.2019

Chinaski pokřtili novou desku

U Fandy a jeho české bandy ve čtvrtek odpoledne byla skupina Chinaski. Živě zahráli tři starší písníčky a také představili nový singl Láska a data. Nezapomněli zavzpomínat i na Karla Gotta. Podívejte se na video.
26.09.2019

Nejsem zvyklý být s jednou ženou, přiznal Marian Vojtko

Miluje ženy, víno a zpěv. Zásadně nejezdí hromadnou dopravou a kvůli roli Tarzana začal chodit do posilovny. Původem slovenský operní a muzikálový zpěvák byl středečním hostem Fandy a jeho bandy. Jak se stará o hlas a bude se už konečně ženit? Podívejte se na celý rozhovor.
20.09.2019

Lucie Bílá pokřtila nový kalendář Českého mejdanu s Impulsem

Česká slavice ve čtvrtek zavítala k Fandovi a jeho bandě. Hýřila dobrou náladou a přidala i několik vtipných historek. Vydává nové album, natočila nový videoklip a chystá vánoční turné. Slavnostně pak pokřtila nový kalendář Českého mejdanu s Impulsem, na kterém vystoupí 19. října v pražské O2 Aréně.
19.09.2019

Strašně mě baví překvapovat lidi, říká Michal Nesvadba

Populární herec, mim, výtvarník a scénárista si ve středu přišel popovídat k Fandovi a jeho bandě. Kromě toho, že už 20 let baví děti v televizním pořadu Kouzelná školka, je také sběratelem nejrůznějších ruchů. Na příští rok chystá velkou kolečkovou show. Podívejte se na rozhovor.
06.09.2019

I prokletí může být štěstí, věří Igor Timko

Zpěvák slovenské kapely No Name ve čtvrtek ráno nasedl na letadlo, aby stihl návštěvu u Fandy a jeho bandy. Společně pak představili novou píseň "I prokletí může být štěstí" z filmu Poslední aristokratka. Naživo ji poprvé uslyšíte na Českém mejdanu s Impulsem 19. října v pražské O2 Aréně. Podívejte se na rozhovor.
05.09.2019

Mám teď inspiraci, svěřil se David Deyl

Zpěvák, skladatel a držitel Českého Slavíka za veleúspěšný hit V ozvěnách slaví 10 let na české hudební scéně. K Fandovi a jeho bandě přišel s kytaristou Kubou Červinkou a zazpívali živě několik písní. Už brzy chystá nové album. Podívejte se na rozhovor.
02.07.2019

Dokud tématu nerozumím, tak tam nevlezu, říká Michaela Jílková

Vystudovaná herečka, novinářka a moderátorka přijala pozvání k Fandovi a jeho bandě. Prozradila například, jak náročná je příprava diskusního pořadu Máte slovo. Zavzpomínala i na vynikajícího moderátora Vladimíra Dvořáka nebo na práci průvodkyně na hradě Bouzov. Podívejte se na rozhovor.
20.06.2019

Během koncertu jsem opilý spadl ze židle, svěřil se Václav Kopta

Herec a muzikant si ve středu přišel popovídat k Fandovi a jeho bandě. Prozradil například, jak se točil úspěšný seriál Svět pod hlavou. Vidět ho můžete v pražském divadle Semafor nebo na Letních shakespearovských slavnostech. Podívejte se na rozhovor.
13.06.2019

Se Saturninem mám trochu problém, přiznává Ondřej Havelka

Uznávaný režisér, scénárista, zpěvák a tanečník byl ve středu hostem Fandy a jeho bandy. Zavzpomínal na své režisérské začátky a prozradil, jaký vztah má ke svým filmovým rolím. Podívejte se na část rozhovoru.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.