Fanda a jeho česká banda

Po práci legraci – Fanda a jeho česká banda. Od pondělí do pátku vysílají Fanda Matějíček, Lenka Haluzová a mistr hudebních omáček, Petr Vondráček. Zprávy dřív, než ostatní, Dopravu 007 častěji než ostatní a kvízové otázky za všechny peníze.

 

Písňová linka


Dejte mu tři slova, hudební styl, trochu času a on vám u Fandy a bandy složí písničku. Jmenuje se Václav Lebeda, ale Česko ho zná pod přezdívkou Voxel.

 

Dokumenty ke stažení: Obecná pravidla soutěží, Soutěž Fanda a jeho Česká banda

 
19.03.2018

Písnička pro Josefa

V pondělí 19. března složil Voxel písničku pro všechny oslavence. Ke jménu „Josef“ přidal další dvě slova – „papuče“ a „tank“ - posluchač Lukáš. A že prý ve stylu country. Poslechněte si výsledek.
15.03.2018

Přes dva roky abstinuji, říká Richard Müller

Interpret hitů jako Štěstí je krásná věc nebo Po schodoch vystoupí na letošním Českém mejdanu s Impulsem. Ve středu přišel k Fandovi a bandě představit novou písničku.
12.03.2018

Písnička na pondělí: Co já vím

V pondělí od vás dostal Voxel jasný vzkaz: reggae se nám líbilo, chceme ho znovu. Tentokrát se slovy blecha, rendlík, mucholapka. Uff, byla to fuška! Výsledek se dostavil po hodině.
09.03.2018

Písnička k MDŽ, den poté

Písňový linkař Voxel složil v pátek další rychlopíseň. Na našem facebooku si jí vyžádala Isabela, chtěla tato slova: sláma, dálnice, okapy. V 16:40 jsme skladbu zadali, v 17:24 už zněla éterem. I když si Voxel trochu vypomohl vlastním hitem „V naší ulici“.
07.03.2018

Dalibor Janda: Většina muzikantů si furt stěžuje

Trojnásobný Zlatý slavík chystá oslavu 65. narozenin, vydává dvojalbum a zahradničí. Ve středu byl Dalibor hostem vysílání Fandy a jeho české bandy.
06.03.2018

Písnička o věcech, které nepotřebuji

V úterý se k Voxelovi dostalo toto zadání: Chci folk se slovy vemeno – helma – lovečák. Trvalo to slabou hodinku a tohle je výsledek.
01.03.2018

Písnička pro Jakuba a Zuzanu

Napsal nám posluchač Jakub Lev. Že prý mají se Zuzankou před svatbou a moc rádi by, kdyby jim Voxel k tomu velkému dni složil písničku. Pěkný popík se slovy svatba, Zuzanka, láska. Staniž se, za 39 minut!
28.02.2018

Michal Hrůza chystá duet s Annou K.

Zpěvák a textař Michal Hrůza byl hostem u Fandy bandy. Mluvil opravdu hezky. Až na ten vtip na samotném konci!
27.02.2018

Co se stane, když musíte složit píseň a nemáte nápad…

Úterní Písňová linka vznikla na základě přání posluchačky Pavlíny z Podkrkonoší. Zadala tato slova: polštář, okurka, brusle. A že to chce ve stylu country. Voxelovi stačilo 45 minut, ačkoliv nejdříve tvrdil, že nemá inspiraci.
26.02.2018

Nová písnička za 40 minut!

„Chtěla bych pop a písničku se slovy sníh, káva, počítač“, napsala na facebook naše posluchačka Ludmila. A tak to Voxel složil. V rekordním čase!
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.