Cestování s Jiřím Kolbabou

 

Objednávka hry Cestování s Jiřím Kolbabou

 

Pořad připravuje Eva Hronková a Honza Daněk. Ve vysílání Rádia Impuls ho můžete slyšet každý všední den v 6:10, 7:10 a 8:10 hodin. 

Rozhovory s předním českým cestovatelem a fotografem Jiřím Kolbabou, který navštívil více než 130 zemí na všech kontinentech naší planety. Jeho slovní zásoba, životní zkušenosti a nadhled ho předurčují k tomu, aby se o své nevšední a neopakovatelné zážitky dělil s posluchači a poutavě jim tak do domovů přinášel vůni vzdálených a exotických krajin.

V každém pořadu se věnuje jedné oblasti, kterou popisuje ze všech možných úhlů pohledu s důrazem na atraktivní zážitky a příběhy. Posluchači se tak mohou dozvědět, jaká dobrodružství cestovatel prožil v různých končinách, v jakých neobvyklých situacích se ocitl a jak je řešil, jak tam bydlel, stravoval se, jaké potkal lidi a jak se vzájemně poznávali. Jde o naprosto ojedinělý rozhlasový projekt, prostřednictvím kterého posluchači poznají oblasti, do nichž se obyčejný smrtelník dostane jen stěží.

Díky pořadu Cestování s Jiřím Kolbabou  a společnosti Bonaparte vznikla nová společenská hra „Cestování s Jiřím Kolbabou“, kterou  si můžete objednat na dobírku také  prostřednictvím formuláře za speciální ráááádiovou cenu 459,- Kč.

Internetové stránky fotografa a cestovatele Jirky Kolbaby<< ZDE >>

Sledujte Jiřího Kolbabu na sociální síti facebook

 
09.03.2018

Která zajímavá zvířata můžete potkat v Yellowstonském národním parku?

Jiří Kolbaba nám dnes popíše zvířata, která můžete vidět a fotografovat v Yellowstonském národním parku.
07.03.2018

V Novém Mexiku najdete bílé písky i Karlovy lázně

Dnes jsme se s Jirkou Kolbabou vydali do Nového Mexika. Kromě bílých písků zde můžete navštívit i Karlovy lázně, které jsou opravdu spojené s těmi v západních Čechách.
06.03.2018

Zanzibar - ostrov otroků

Dnes jsme se s Jirkou Kolbabou podívali do Zanzibaru, kterému se také přezdívalo ostrov otroků. Proč tomu tak bylo a co zde kromě ležení na plážích můžete zažít?
05.03.2018

Lidé v Bhútánu jsou chudí, ale šťastní

Dnes jsme se s Jirkou Kolbabou vydali do země, kterou si on sám velmi zamiloval, a to nejen díky jejím krásám, ale i místním lidem...
01.03.2018

V Marrakéši se budete cítit jako v pohádce tisíce a jedné noci

Dnes jsme se s Jirkou Kolbabou vydali do marockého města Marrakéš. Proč je tak barevné a voňavé a co stojí za to zde vidět?
28.02.2018

Vysokohorské nemoci Jirky Kolbaby

I dnes jsme s Jirkou Kolbabou zůstali v Nepálu, tentokrát jsme vyšplhali na Himaláje. Jak zvládá náš cestovatel akutní výškovou nemoc?
27.02.2018

Nepálská kuchyně patří k nejlevnějším na světě

Dnes jsme s Jirkou Kolbabou ochutnávali nepálskou kuchyň, kterou si náš cestovatel doslova zamiloval...
26.02.2018

Jirka Kolbaba vyučuje na Bali češtinu

Dnes jsme se s Jirkou Kolbabou vydali do jeho druhého domova, na Bali. Koho a proč zde učí češtině?
23.02.2018

Po stopách velké pětky...

Dnes jsme se s Jirkou Kolbabou vypravili po stopě zvířecí velké pětky. Jaká africká zvířata sem patří a kde je vidět?
22.02.2018

Nebojte se ve světě oslovit domorodé lidi

Jirka Kolbaba nás dnes zavedl na jih Afriky. Čím ho zaujali místní lidé? A co oni mají rádi na něm?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.