Cestování s Jiřím Kolbabou

 

Objednávka hry Cestování s Jiřím Kolbabou

 

Pořad připravuje Eva Hronková a Honza Daněk. Ve vysílání Rádia Impuls ho můžete slyšet každý všední den v 6:10, 7:10 a 8:10 hodin. 

Rozhovory s předním českým cestovatelem a fotografem Jiřím Kolbabou, který navštívil více než 130 zemí na všech kontinentech naší planety. Jeho slovní zásoba, životní zkušenosti a nadhled ho předurčují k tomu, aby se o své nevšední a neopakovatelné zážitky dělil s posluchači a poutavě jim tak do domovů přinášel vůni vzdálených a exotických krajin.

V každém pořadu se věnuje jedné oblasti, kterou popisuje ze všech možných úhlů pohledu s důrazem na atraktivní zážitky a příběhy. Posluchači se tak mohou dozvědět, jaká dobrodružství cestovatel prožil v různých končinách, v jakých neobvyklých situacích se ocitl a jak je řešil, jak tam bydlel, stravoval se, jaké potkal lidi a jak se vzájemně poznávali. Jde o naprosto ojedinělý rozhlasový projekt, prostřednictvím kterého posluchači poznají oblasti, do nichž se obyčejný smrtelník dostane jen stěží.

Díky pořadu Cestování s Jiřím Kolbabou  a společnosti Bonaparte vznikla nová společenská hra „Cestování s Jiřím Kolbabou“, kterou  si můžete objednat na dobírku také  prostřednictvím formuláře za speciální ráááádiovou cenu 459,- Kč.

Internetové stránky fotografa a cestovatele Jirky Kolbaby<< ZDE >>

Sledujte Jiřího Kolbabu na sociální síti facebook

 
18.05.2018

Nejpřitažlivějším městem Laosu je Luang Prabang

Dnes jsme se s Jirkou Kolbabou vypravili do Laosu. Jeho nepřitažlivějším městem je podle našeho cestovatele Luang Prabang, a tak nám ho blíže popsal...
17.05.2018

Český Krumlov je nádherné středověké město. Kazí ho ale lidé.

Dnes jsme s Jirkou Kolbabou zůstali v České republice, navštívili jsme totiž krásné historické město Český Krumlov. Co se tady našemu cestovateli líbilo nejvíce a z čeho byl naopak zklamaný?
16.05.2018

Po stopách pirátů v Karibiku

Dnes jsme se s Jirkou Kolbabou nalodili na pirátskou loď La Grace, která s námi vyplula po stopách karibských pirátů...
15.05.2018

Na Maui vede nejkrásnější silnice světa

Dnes jsme se s Jirkou Kolbabou vydali na druhý největší ostrov Havaje, na Maui. Co na toto místo nejvíce láká turisty?
14.05.2018

Na ostrově Big Island je aktivní sopka Kilauea

Dnes jsme se vydali s Jirkou Kolbabou a Havajské ostrovy a zaměřili jsme se nejen na neaktivní, ale i aktivní sopky.
11.05.2018

Ghana je mimořádně silné místo s bohatou historií

Dnes jsme se s Jirkou Kolbabou vydali do Guinejského zálivu. Tady si náš cestovatel velmi oblíbil Ghanu...
10.05.2018

Jirka Kolbaba se těší na setkání s ledním medvědem na Špicberkách

Dnes jsme se s Jirkou Kolbabou vydali na Špicberky, které se ještě letos chystá znovu navštívit. Jeho cílem je setkání s ledním medvědem...
09.05.2018

V rumunském Banátu najdeme značení od českých turistů

Dnes jsme se s Jirkou Kolbabou vypravili do Rumunska za českou komunitou. Jak zde žijí a jaké výlety jsou na tomto místě oblíbené?
07.05.2018

Za sportem do Kanady

Dnes jsme se s Jirkou Kolbabou vydali za pohybem do Kanady. Jak zde místní i turisté sportují a co dobrého si po výkonu dopřávají?
04.05.2018

Vyrážíme na lyže do Itálie!

Dnes jsme se s Jirkou Kolbabou vydali do Itálie a i přesto, že se blíží léto, vyrazili jsme sem hlavně za lyžováním.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.