ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM 2018

.. se skupinou Kryštof, Xindlem X, Václavem Neckářem a dalšími. Největším českým a slovenským hudebním hvězdám v čele s Karlem Gottem a Lucií Bílou se 16. prosince 2017 povedlo během pětihodinového hudebního maratonu doslova rozezpívat nadšené publikum druhého ročníku Českého mejdanu s Impulsem. Byli jste skvělí , bavili jste se a byli jsme s vámi u toho ráááádi. Zažijte Český mejdan s Impulsem do třetice a udělejme společně z této hudební události roku tradici. Předprodej na 3. ročník odstartoval už v prosinci a právě byl spuštěn prodej vstupenek k sezení do horních pater O2 areny za 590 Kč.

Český mejdan s Impulsem 2018 se bude opět konat v pražské O2 areně, tentokrát ale 13. října 2018 a znovu slibuje velká hudební jména. Návštěvníky čeká zcela nové hvězdné obsazení, kterému vévodí skupina Kryštof, jíž se v roce 2017 podařilo dvakrát vyprodat stadion na Strahově. Na obřím podiu se také objeví Richard Müller, Xindl X, Peter Nagy se skupinou Indigo nebo legendární hvězda písniček z Impulsovic krabičky Václav Neckář.

Své filmové hity, jako je Zakázané uvolnění nebo Pro Emu přijde zazpívat na Český mejdan Michal Hrůza. Chybět nebudou ani zástupci nastupující generace muzikantů a stále úspěšnější skupiny Jelen nebo Mirai, která letos zabodovala s hitem Když nemůžeš, tak přidej.

Vstupenky jsou k dostání v prodejní síti Ticketportal v cenovém rozmezí 590 Kč – 990 Kč. Producenty koncertu jsou Rádio Impuls, Stratex Communications a Bestsport.

Vstupenky můžete koupit ZDE.

 

V rámci tohoto pořadu zatím nebyly publikovány žádné články.

Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.