ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM 2018

V čele se skupinou Kryštof, Xindlem X, Václavem Neckářem, Richardem Müllerem, Michalem Davidem a dalšími. Zažijte Český mejdan s Impulsem do třetice a udělejme společně z této hudební události roku tradici. Předprodej na 3. ročník je v plném proudu a přidali jsme také novou kategorii vstupenek na stání hned u pódia za 990 Kč.

Český mejdan s Impulsem 2018 se bude opět konat v pražské O2 areně, tentokrát ale už 13. října 2018 a znovu slibuje velká hudební jména. Návštěvníky čeká zcela nové hvězdné obsazení, kterému vévodí skupina Kryštof, jíž se v roce 2017 podařilo dvakrát vyprodat stadion na Strahově a letos zahraje jediné halové vystoupení u nás právě na Českém mejdanu. Čeká vás hodinový koncert této skvělé kapely, která vás osobně na Český mejdan s Impulsem zve:

Na obřím podiu se také objeví Richard Müller, Xindl X, Peter Nagy se skupinou Indigo nebo legendární hvězda písniček z Impulsovic krabičky Václav Neckář.

Své filmové hity, jako je Zakázané uvolnění nebo Pro Emu přijde zazpívat na Český mejdan Michal Hrůza. Chybět nebudou ani zástupci nastupující generace muzikantů a stále úspěšnější skupiny Jelen nebo Mirai, která boduje s hitem, Když nemůžeš, tak přidej.

To ale ještě není všechno. Do letošní hvězdné sestavy naší sestavy přibyl před prázdninami i Michal David, který vystoupí na Českém mejdanu s Impulsem už potřetí. Letos od něj uslyšíte naživo i naši novou hymnu Český mejdan podle plánu. Známý metanový hit dostal nový tanečnější kabát a také speciální text a videoklip. Podívejte se na něj a přijďte si ho s Michalem Davidem do O2 areny zazpívat. Tenhle živáááák prostě bude stát za to.

Vstupenky jsou k dostání v prodejní síti Ticketportal v cenovém rozmezí 590 Kč – 990 Kč. Producenty koncertu jsou Rádio Impuls, Stratex Communications a Bestsport.

Vstupenky můžete koupit ZDE.

Koupí vstupenky berete na vědomí, že na koncertu bude pořadatelem pořizován v běžném rozsahu televizní záznam a fotoreportáž pro propagační a zpravodajské účely.“ 

 

 

V rámci tohoto pořadu zatím nebyly publikovány žádné články.

Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.