Český mejdan s Impulsem

Spouštíme předprodej speciálních vstupenek! Už za měsíc odstartuje v pražské O2 areně domácí hudební událost roku. A protože se po nejlepších vstupenkách k sezení doslova zaprášilo, rozhodli se pořadatelé vyjít fanouškům české a slovenské populární hudby vstříc a nabídnout jim omezené množství speciálních vstupenek VIP Platinum, které jim umožní sezení čelně přímo u pódia. Díky těmto vstupenkám tak budou mít Karla Gotta, Lucii Bílou, Ewu Farnou, Michala Davida a další hvězdy doslova nadosah. Prodej těchto speciálních vstupenek za cenu 2.190 korun začíná přesně měsíc před začátkem megakoncertu, tedy 16.11. v 9 hodin ráno v síti Ticketportal.

Přípravy druhého ročníku úspěšného megakoncertu Český mejdan s Impulsem teď finišují. Letos má podtitul „Zpívá celé Česko“ a odehraje se před Vánoci, v sobotu 16. prosince 2017. I letos s Karlem Gottem! Navíc s Lucií Bílou a dalšími českými a slovenskými hvězdami.

Celá O2 arena si bude moci zazpívat největší hity Ewy Farne, Michala Davida, skupiny No Name, Ilony Csákové, Petra Koláře, Jana Kalouska, zpěvaček Lenny a Dashi. Úplně poprvé naživo zazní nový duet skupiny No Name s Karlem Gottem. Miro Žbirka přizve na pódium zpěvačku Marthu a zazpívají hit Čo bolí, to prebolí. Novinku ze svého repertoáru představí skupiny Mandrage a Slza. Českým mejdanem provede diváky osvědčená moderátorská dvojice Rádia Impuls Vlasta Korec a Petr Vondráček. Na diváky čeká v O2 areně i podpisová zóna a během koncertu i několik překvapení. Získat budou moci také nový kalendář Český mejdan s Impulsem na rok 2018.

Vstupenky na téměř pětihodinový maraton hitů českých a slovenských interpretů jsou už téměř rozebrány. Kromě speciální série omezeného množství vstupenek na sezení u pódia VIP Platinum, které nově nabízíme, zbývají už jen poslední lístky ke stání na ploše a v horních patrech O2 areny. Producenti koncertu – Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport doporučují s koupí neváhat.

Vstupenky můžete zakupit ZDE.

Na Český mejdan s Impulsem zve Igor Timko ze skupiny No Name:

01.11.2017

Ewa Farna chystá na Český mejdan vánoční novinku

V pátek 3. listopadu bude hostem Impulsových zpěvačka Ewa Farna, která naživo předvede svou formu před Českým mejdanem s Impulsem. Ewa se ve vysílání Rááááda trochu zdrží a bude zpívat celé dopoledne.
21.04.2017

Mandrage pracují na nové desce!

Český mejdan s Impulsem se blíží a jedním z mnoha účinkujících je i kapela Mandrage, jejíž pětina nás dnes navštívila. Hosty Impulsových byl Pepa Bolan a František Bořík. Podívejte se na video.
20.04.2017

Nalaďte se na Český mejdan s Impulsem 2017 v pátek 21. dubna

Páteční vysílání bude plné hvězd letošního Českého mejdanu, který chystáme na 16. prosinec v pražské O2 aréně.
17.04.2017

REPRÍZA: Skupina No name chystá na Český mejdan překvapení

Dalším z hostů, kteří vystoupí na Českém mejdanu s Impulsem v O2 areně, je skupina No name. Její lídr Igor Timko ale neprozradil, jaké písně zahrají. Budou překvapením...
15.04.2017

REPRÍZA: Miro Žbirka přizve na Český mejdan zpěvačku Marthu!

Dalším hostem, který vystoupí na Českém mejdanu s Impulsem, je Miro Žbirka. Ten už nyní ví, že si na koncert přizve i zpěvačku Marthu. Podívejte se na video.
14.04.2017

REPRÍZA: Lucie Bílá se chystá na Český mejdan s Impulsem

Zpěvačka a několikanásobná zlatá Slavice se na Český mejdan s Impulsem chystá už nyní. Kromě dalších na této akci zazní i píseň Hana. Podívejte se na video a připomeňte si návštěvu Lucie Bílé.
13.04.2017

Český mejdan s Impulsem 2017 - nejlepší vstupenky vyprodány!

Měsíc po spuštění předprodeje vstupenek na Český mejdan s Impulsem jsou V.I.P vstupenky na sezení přímo u pódia vyprodány.
17.03.2017

Miro Žbirka se připravuje na Český mejdan

Štěstí přeje připraveným. A tím se řídí i Miro Žbirka, který se na Český mejdan nejen připravuje, ale rozhodl se hned po rozhovoru s Honzou a Lenkou pozvat i zpěvačku Martu. Podívejte se na video.
15.03.2017

Písně No name budou na Českém mejdanu překvapením!

Igor Timko v rozhovoru pro Fandu a jeho českou bandu neprozradil, co na Českém mejdanu s Impulsem zahraje. Svým výběrem a možná i novými písněmi chce on i jeho skupina No name posluchače překvapit. Podívejte se na video.
13.03.2017

Lucie Bílá zazpívá na Českém mejdanu píseň Hana!

Známá zpěvačka a Slavice Lucie Bílá se v rozhovoru s Vlastou Korcem zamyslela nad tím, jakou písničku zazpívá pro posluchače na Českém mejdanu s Impulsem, který proběhne 16. prosince 2017. Jistá si je tím, že zazní píseň Hana. Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.