Benátská! s Impulsem

Rádio Impuls se stalo strategickým partnerem legendárního festivalu Benátská! Od letošního jubilejního 25. ročníku ponese název Benátská! s Impulsem.

Poslední červencový víkend 27. – 30. 7. vystoupí v Liberci plno známých hvězd, ale festival přinese i unikátní spojení. Headlinery letošního ročníku jsou legendární britská rocková kapela Status Quo a sloveští Team s Pavolem Haberou.

Dále vystoupí No Name, Sebastian, Jelen, Michal Hrůza, Lenny, Peter Nagy, Horkýže Slíže, Čechomor, Mig 21 a mnoho dalších.

Budete mít šanci užít si ojedinělé festivalové vystoupení Dana Bárty s Alicí, zažít jediný letošní koncert Jasné Páky s Davidem Kollerem, vidět na jednom pódiu Marka Ztraceného s Martou Jandovou nebo obdivovat speciální pyrotechnickou show Rybiček 48.

Připravujeme pro vás Hudební stan Rádia Impuls s mnoha hudebními překvapeními a těšit se můžete i na setkání s našimi moderátory.

Vstupenky jsou k dostání ZDE!

V rámci tohoto pořadu zatím nebyly publikovány žádné články.

Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.