Tiskové zprávy

14.02.2018

Benátská! s Impulsem ohlašuje dvě zahraniční srdcovky!

Z výloh a regálů českých obchodů se na nás valí záplava srdcí připomínající dnešní svátek svatého Valentýna. Organizátoři letošního 26. ročníku jednoho z nejlepších českých letních hudebních festivalů – Benátské! s Impulsem 2018 mají v rukávu ale taková srdce hned dvě a rovnou zahraniční.
07.02.2018

Ráááádio Impuls je stále nejposlouchanější!

Dle dnes zveřejněných výsledků Radioprojektu za III. a IV. čtvrtletí roku 2017, které již dvanáct let realizují společně agentury Median a STEM/MARK, obhájilo Rádio Impuls prvenství v poslechovosti rádií českého rozhlasového éteru a stále se drží na milionu posluchačů denně. Ve všech hlavních hodnocených kritériích opět potvrdilo pozici absolutní jedničky.
08.11.2017

Rádio Impuls – znovu jediné milionové rádio v českém éteru

Dle dnes zveřejněných výsledků Radioprojektu za II. a III. čtvrtletí roku 2017, které již více než jedenáct let realizují společně agentury Median a STEM/MARK, obhájilo Rádio Impuls prvenství v poslechovosti rádií českého rozhlasového éteru a stále se drží na milionu posluchačů denně. Ve všech hlavních hodnocených kritériích opět potvrdilo pozici absolutní jedničky.
09.10.2017

RÁDIO IMPULS ODVYSÍLÁ SÉRII PŘEDVOLEBNÍCH POŘADŮ: Impulsy na tělo – volební speciál

Nejposlouchanější rozhlasová stanice českého éteru Rádio Impuls připravilo pro své posluchače seriál předvolebních pořadů Impulsy na tělo – volební speciál.
30.08.2017

Český mejdan s Impulsem 2017

I letos s KARLEM GOTTEM a největšími českými a slovenskými hvězdami. Domácí hudební událost minulého roku má své pokračování! Rádio Impuls připravuje druhý ročník úspěšného megakoncertu Český mejdan s Impulsem, tentokrát s podtitulem „Zpívá celé Česko“ a odehraje se před Vánoci, v sobotu 16. prosince 2017 v pražské O2 areně.
11.08.2017

Rádio Impuls vede v celkové spontánní znalosti rozhlasových stanic!

Z nově zveřejněných výsledků Radioprojektu za I. a II. čtvrtletí roku 2017, které již více než jedenáct let realizují společně agentury Median a STEM/MARK a ve kterých Rádio Impuls opět obhájilo prvenství v poslechovosti rádií českého rozhlasového éteru, vyplývá, že Rádio Impuls drží první příčku i v celkové spontánní znalosti rozhlasových stanic.
09.08.2017

Festival úsměvů Rádia Impuls pokračuje: První místo v poslechovosti a milion posluchačů denně!

Podle dnes zveřejněných výsledků Radioprojektu za I. a II. čtvrtletí roku 2017, které již více než jedenáct let realizují společně agentury Median a STEM/MARK, obhájilo Rádio Impuls prvenství v poslechovosti rádií českého rozhlasového éteru. Ve všech hlavních hodnocených kritériích udrželo pozici absolutní jedničky.
11.05.2017

O5 a Radeček vyráží na turné po střechách českých měst

Kapela z jesenických hor O5 a Radeček, která o sobě v poslední době dala vědět hlavně úspěšnými hity Vloupám se nebo Máš mě na svědomí, chystá unikátní turné blízko nebe. Navazuje na loňskou úspěšnou šňůru po střechách budov, letos ale chystá nové lokality.
03.05.2017

Nejlepší věcí na P... je pro Rádio Impuls opět prvenství

Dle dnes zveřejněných výsledků Radioprojektu za IV. čtvrtletí roku 2016 a I. čtvrtletí roku 2017, které již více než jedenáct let realizují společně agentury Median a STEM/MARK, obhájilo Rádio Impuls prvenství v poslechovosti rádií českého rozhlasového éteru. Ve všech hlavních hodnocených kritériích obhájilo pozici absolutní jedničky.
09.03.2017

Český mejdan s Impulsem 2017 startuje!

Domácí hudební událost roku 2016 bude mít své pokračování! Rádio Impuls právě odstartovalo prodej vstupenek na druhý ročník úspěšného megakoncertu Český mejdan s Impulsem. Tentokrát se odehraje před Vánoci, v sobotu 16. prosince 2017 v pražské O2 areně. Mezi prvními ohlášenými umělci jsou Lucie Bílá, No Name, Ewa Farna, Slza, Miro Žbirka, Mandrage, Michal David a účast opět přislíbil i Karel Gott.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.