Český fotbal musí odčinit kosovskou ostudu!

Publikováno: 10.09.2019 16:37
Není jiné cesty, než večer porazit Černou Horu. Vědí to naši reprezentanti a vlastně to ví i celá síť. Je tady Láďa Vonz.

Fotbal není jenom obyčejný sport, je to společenský fenomén. Web iSport.cz se ptá, jestli naši tu ostudu opravdu odčiní…? Čísla hovoří jasně: Češi jsou v tabulce třetí, přitom na Euro postoupí první dva. Skóre nám zatím do kapsy taky nehraje. Takže start do druhé půlky kvalifikace musí být mnohem lepší než sobotní zápas. Titulky dalších webů napovídají, jaká je v týmu nálada: „Jedeme tam vyhrát,“ cituje ČT Sport.Hráči si porážku s Kosovem vyříkali,“ píší Lidovky.Češi nemají kam uhnout, Šilhavý burcuje,“ uvádí Sport.cz. A teď z druhé strany: „Budete to mít složité,“ varuje černohorský záložník Jovovič skrze iDNES.cz. „Jo, my to bohužel máme složité s každým,“ odpovídá pod rozhovorem čtenář Jiří.

Zdroj obrázku: MAFRA

13.09.2019

Zprávou dne je rozhodnutí v kauze Čapí hnízdo

Láďa Vonz přináší nejzajímavější internetové titulky a reakce.
06.09.2019

Fotbalová horečka stoupá!

Česká reprezentace hraje o účast na euru proti balkánským soupeřům. A světe, div se, je tam i náš Zuřivý reportér! Pokračuje Láďa Vonz.
05.09.2019

Češi milují pistáciové fabie!

Hitem facebooku jsou fotografie s touto nadmíru oblíbenou škodovkou. Zjistil to Láďa Vonz.
04.09.2019

Kapela Lunetic se rozpadá!

Mediální prostor ovládají Čapák a Koněv! To je jasná věc. Síť má ale ode dneška nové téma z hudebního šoubyznysu, které přináší Láďa Vonz.
03.09.2019

Češi se připravují na výměnu televizí

V listopadu totiž začneme přecházet na nový vysílací standard DVB-T2. A my jako diváci budeme potřebovat set top box nebo novou televizi, která tento standard zvládne. Síťově to doplní Láďa Vonz.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.