Nová edice Srdcovky útočí na srdce čtenářek

Publikováno: 16.05.2018 12:35
Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme první dva romány z nové knižní edice Srdcovky. Nechte se dojmout i pobavit s romány Něco jako láska a Zahrada nových počátků.

Nakladatelství Motto známé zvučnými jmény současných českých autorek a autorů i překladem velkých světových bestsellerů, útočí opět na srdce svých čtenářek. Pro všechny ženy, které se chtějí dojmout i pobavit, je tu nová knižní edice Srdcovky. Přináší výběr těch nejlepších románů, které si můžete přibalit na cesty. Ať už míříte kamkoli, nepřestávejte snít.

První dva romány edice Srdcovky s názvy Něco jako láska a Zahrada nových počátků jsou nově k dostání u vašeho oblíbeného knihkupce nebo na albatrosmedia.cz.

 

23.05.2018

Odstartujte změnu životního stylu s novou knihou plnou zdraví

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme novou knihu plnou ověřených doporučení a nápadů, jak pečovat o své zdraví - Velmi osobní kniha o zdraví.
09.05.2018

Sněte, ještě než půjdete spát. S novou knihou pro děti.

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme knihu, která inspiruje malé čtenáře snít velké sny - Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky.
03.05.2018

Vychází nový knižní román pro ženy - Temná kapitola

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme strhující román inspirovaný skutečnými událostmi - Temná kapitola.
25.04.2018

Vychází nový fantasy román pro děti - Renegáti

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme dobrodružný román pro děti autorky Marissy Meyerové - Renegáti.
18.04.2018

Vychází nový mrazivý román Čarodějnice

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme nový mrazivý příběh od královny severské detektivky Camilly Läckberg - Čarodějnice. Užijte si napětí i sympatickou dvojici vyšetřovatelů.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.