Naši v bílém nastoupili do hokejového čtvrtfinále proti Američanům

Publikováno: 17.05.2018 16:18
Před chvilkou to vypuklo! Naši v bílém nastoupili do hokejového čtvrtfinále proti Američanům. Už je vyřešená i otázka brankáře… Chytá! A je to Francouz! Co na to Facebooky a Twittery?

Na našem facebooku už proudí rady. Máme střílet a dávat góly, nejlépe víc než Amíci, pak to prý vyhrajem. Jo, a taky máme na ně být tvrdí! "Klucíííí, jedem," to je velmi častý výkřik. "Nasolte jim let domů," doporučuje na facebookovém profilu reprezentace jeden z fanoušků. Jo, jmenuje se Králík.

Mimochodem, na webu hokej.cz jsme četli, že naši hokejisté jezdí na led vozíkem… To jako mají dlouhou cestu ze šatny na led. Příspěvek z twitteru jsme už přesdíleli na náš facebook. Vozík naložený českými hokejisty řídí, tušíme, Radko Gudas. Na reprezentačním facebooku je taky přání, aby to všechno vyšlo, protože Jandač by tak mohl odejít ve velkém stylu. Někteří ale nadávají, že Rittich v bráně by byl lepší než Francouz a kam že to ten Jandač kouká. "Fandíme s vámi," vzkazuje i s fotografií další fanoušek. Jo, a jmenuje se Hnilička.

24.05.2018

Co byste poradili svému osmnáctiletému já?

Dej si ještě jedno! Ne že bychom vás chtěli k pití, citujeme jenom jeden příspěvek z našeho facebooku. Tento týden vzbudila pozornost jedna anketa. Co byste řekli svému osmnáctiletému já, kdybyste ho potkali?
23.05.2018

Dánové vynalezli kalhotky, které se nemusí prát!

Tak na to jsme čekali! Dánové vynalezli kalhotky, které se nemusí prát. Pohlcují pachy a jsou šetrnější k životnímu prostředí. Co si o nich myslí lidé na síti?
22.05.2018

Pozor na aplikaci, která může způsobit rozvrat v partnerství nebo rodině!

Kdysi se říkalo „Bacha na Karla Vlacha“. Dnes si raději dávejte bacha na jednu povedenou aplikaci, která klidně může způsobit rozvrat v partnerství nebo v rodině. Oč jde?
21.05.2018

Svatba britského prince Harryho vyvolala přestřelku v Čechách

Svatba britského prince Harryho vyvolala nečekanou přestřelku u nás, v České republice. Může za to facebooková poznámka jednoho člena ODS...
16.05.2018

Kdo vyhraje Turnaj večerníčků?

Hmm, dneska je to na internetu výživné. Média řeší nevyléčitelnou chorobu pražského lobbisty Janouška. A taky zaujala mračna, která se prý stahují nad ministryní obrany Šlechtovou. My jsme si ale posvítili na Krakonoše! Proč?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.